PRODUCENT SIATKI PRZECIW PTAKOM


W naszej ofercie znajdą Państwo szeroką gamę siatek przeciw ptakom przeznaczonych do ochrony przed gołębiami, wróblami, szpakami, gawronami oraz innym natarczywym ptactwem. Linarem to producent siatki przeciw ptakom wytwarzanej z tworzywa sztucznego polietylenu o podwyższonej gęstości. Gwarantujemy fachowe doradztwo w doborze odpowiedniej siatki na ptaki do określonego zastosowania.

Jako doświadczony producent zdajemy sobie sprawę z problemów jakie stwarza natarczywe ptactwo. Siatka przeciw ptakom często jest jedyną skuteczną metodą zapewniającą ochronę przed ptactwem. Mnogość miejsc i dziedzin, w których możemy spotkać się z problemem z ptakami wymaga zastosowania siatki na ptaki o określonej specyfikacji i cechach. Linarem oferuje siatki przeciw ptakom do zastosowania na balkonach, elewacjach, plantacjach, sadach, wolierach dla zwierząt oraz w wielu innych miejscach.


Producent siatki na ptaki na balkony i elewacje


siatka przeciw ptakom
Gołębie tak jak inne ptaki same w sobie są niegroźnie, jednak bywają niezwykle uciążliwe dla człowieka. Mamy tu na myśli skutki ich ciągłej obecności. Najbardziej problematyczne są oczywiście ptasie odchody, które pojawiają się w błyskawicznym tempie w zadziwiająco dużych ilościach. Każdy u kogo taka sytuacja miała miejsce wie jak ciężko i nieprzyjemnie jest doczyścić zanieczyszczaną przez ptasie odchody powierzchnię. Oprócz higienicznych i estetycznych problemów, należy również zwrócić uwagę na irytujące "doznania" słuchowe takie jak ciągłe gruchanie, dreptanie po parapecie etc. Należy również pamiętać, że przyzwyczajenie gołębi do danego miejsca a w szczególności założenie gniazda może skutkować ciągłymi próbami powrotu ptaków w dane miejsce. Najskuteczniejszą metodą chroniącą przed opisywanymi zjawiskami jest uniemożliwienie dostępu gołębiom i innym ptakom do danej powierzchni np. balkonu. Najpopularniejszym rozwiązaniem jest montaż siatki przeciw ptakom, która uniemożliwia ptakom dostanie się na balkon, zanieczyszczanie barierek lub podłogi czy zakładanie gniazd. Firma Linarem to producent siatki na ptaki wykonanej z polietylenu odpornego na warunki atmosferyczne. Nasza siatka przeciw ptakom to gwarancja skutecznej i wieloletniej ochrony przed niechcianymi gośćmi na balkonach, oknach, elewacjach lub innych powierzchniach.


Producent siatki na szpaki


siatki przeciw szpakomKażdy sadownik zdaje sobie sprawę jak kończy się obecność ptaków w sadach. Po zazwyczaj krótkiej, ale intensywnej obecności szpaków często pozostają wyłącznie nadgryzione i i z czasem powoli gnijące owoce. Opisana sytuacja to co sezonowo powtarzający się koszmar wielu ludzi mających mniejsze lub większe uprawy. Firma Linarem proponuje Państwu siatki przeciw ptakom do ochrony sadów, plantacji i pojedynczych drzew i krzewów. Siatki ochronne produkowane są z wysokiej jakości materiału. Zbudowane są z dzianych i zaplecionych żyłek polietylenowych. Wspomniana konstrukcja siatki na ptaki zapewnia im elastyczność, lekkość i odpowiednią wytrzymałość zapewniającą długoletnią ochronę przed natrętnymi szpakami i innymi ptakami plądrującymi uprawy.


Producent siatki na woliery


siatki przeciw ptakom na wolieryDzikie i drapieżne ptaki to ogromny problem hodowców zwięrząt, które są porywane, zabijane bądź zarażane chorobami przez inne drapieżniki takie jak jastrzębie, lisy, kuny czy wróble. Często hodowcy budując woliery, wybiegi dla swoich zwierząt zapominają o ich zabezpieczeniu od góry. Oczywiście w takiej sytuacji zazwyczaj nie długo trzeba czekać, aż hodowane zwierzęta zostaną zdziesiątkowane na przykład przez jastrzębie. Skutecznym rozwiązaniem i nieodzownym elementem przy konstrukcji wolier je siatka przeciw ptakom. Linarem to producent siatki na woliery wykonanej z wodoodpornego polietylenu. Siatki przeciw ptakom są przystosowane do warunków zewnętrznych. Siatka na ptaki zapleciona jest ze sznurka o grubości 1,2mm i występują w różnych rozmiarach oczek od 20-100mm. Siatka przeciw ptakom wykonywana jest na dowolne długości wyłącznie z określonych szerokości rolek.


Akcesoria do montażu siatki przeciw ptakom


Firma Linarem oferuje akcesoria montażowe do montażu i naciągu siatek w postaci linek stalowych, kotew, haczyków pośrednich, śrub rzymskich, karabińczyków i wiele innych.
Sprawdź naszą ofertę akcesoriów montażowych!Siatka na ptaki na balkony i elewacje


siatki przeciw ptakom siatka polietylenowaSiatka przeciw ptakom na drzewa i krzewy


siatki przeciw szpakom siatka na szpakiSiatka przeciw ptakom do wolier


siatka przeciw ptakom siatka wolierowa