powrót do listy produktów

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 2m x 3m bez wiercenia.

95,00 114,00

szt

Dostępność: Produkt dostępny.

Czas realizacji 2 dni robocze.
Koszt dostawy już od: 10,90 zł zobacz szczegóły
Dodatkowe akcesoria
Zaczep AVIK do montażu bez wiercenia siatki na balkon i okno
Zaczep AVIK do montażu bez wiercenia siatki na balkon i okno

Cena: 1,25 zł
1,20 zł


 • Materiał: Polietylen PE HD
 • Rozmiar oczek: 28 mm x 28 mm
 • Kształt oczek: kwadraty
 • Średnica splotki: 1,0 mm
 • Gramatura: 45 g/m²
 • Kolor: beżowy / piaskowy
 • Odporność na UV: Tak
 • Zawartość opakowania: Siatka + zestaw akcesoriów
 • Inne: Wodoodporna, mrozoodporna

Zestaw montażowy 2 m x 3 m siatki na balkon bez wiercenia

Zawartość zestawu:

 • • siatka w kolorze piaskowym oczkach 28 x 28 mm w rozmiarze 2 m x 3 m;
 • • zaczepy do siatki na balkon AVIK - 50 sztuk;
 • • klej AVIK - tubka 70 ml;

Zamontuj siatkę na balkon bez wiercenia w elewacji

Zestaw montażowy zawiera wszystkie akcesoria niezbędne do montażu siatki na balkon bez wiercenia. Ilość zaczepów w zestawie pozwala na ich rozmieszczenie co 20 cm. W przypadku elewacji ocieplonej zalecamy dokupienie dodatkowej tubki kleju AVIK.

Siatki polietylenowe o oczkach 28 mm w piaskowym kolorze to produkt, który od lat sprawdza się w zabezpieczeniach balkonów i okien przed ptakami lub wypadnięciem kota. Siatki zabezpieczające balkon wykonane są z z polietylenowego sznurka o średnicy splotu 1 mm.

Sieć jest odporna na warunki atmosferyczne, w tym promieniowanie UV oraz nie nasiąka wodą. Piaskowy kolor sprawia, że jest ona mało widoczna. Siatkę na balkon możesz dowolnie przycinać nożyczkami (zalecany odstęp 1 cm od węzła) i dopasowywać do zabezpieczanej przestrzeni.

Siatki o oczkach 28 mm polecane są do zabezpieczenia balkonu przed gołębiami,mniejszymi ptakami jak wróbel lub wypadnięciem małych kotów. W przypadku zabezpieczenia kota i innych zwierząt zwłaszcza w pierwszych dniach po zamontowaniu siatki zalecamy obserwację ich zachowania i nie pozostawianie ich samych.

 • 1. Za pomocą szmatki i preparatu odtłuszczającego (np. rozpuszczalnik dobrany do podłoża) oczyść starannie miejsca instalacji zaczepów z zanieczyszczeń. Podłoże, do którego będą mocowane zaczepy nie może pękać ani ulegać łuszczeniu.
 • 2. Zaczepy montuj wyłącznie na suchej powierzchni. Niewielką ilość kleju (wielkości ziarenka grochu) nałóż w pierwszej kolejności na środek podstawy zaczepu. W przypadku tynku strukturalnego - tzw. "baranka" - należy podwoić ilość aplikowanego kleju tak, by wypełnił nierówności powierzchni.
 • 3. Następnie przyłóż zaczep do powierzchni i dociśnij w celu równomiernego rozprowadzenia się kleju. Zwróć uwagę na odpowiednie ustawienie zaczepu i uchwytów do których mocowana będzie siatka. (rys. 3).
  Minimalna zalecana temperatura montażu wynosi 5 stopni Celsjusza.

siatka na balkon

 • 4. Sugerowane odległości między zaczepami wynoszą: od 15 do 20 cm - w przypadku zabezpieczenia dla kota (5-6 szt. na 1 mb siatki); 30 cm - w przypadku zabezpieczeniu przeciw ptakom (3 szt. na 1 mb siatki).
  Po przyklejeniu zaczepów zalecamy odczekać 24 godziny na pełne jego wyschnięcie.
 • 5. Siatkę zamontuj do zaczepu zakładając pojedynczy sznurek siatki (oczko siatki) za ząbek zaczepu. Mocując zaczep u góry siatki zalecamy przełożyć sznurek za górny uchwyt (rys. 5), a przy dolnym za dolny (rys. 5). Analogicznie mocuj zaczepy po bokach, przekładając sznurek za zewnętrzny uchwyt (jak na rys. 6).
 • 6. Po zakończeniu montażu i naciągnięciu siatki ewentualny jej nadmiar obetnij nożyczkami (cięcie min. 1 cm od splotu). Siatka po rozcięciu nie rozplątuje się i nie ma potrzeby zabezpieczenia obciętych końcówek.

siatka na balkon


Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator
Zobacz również

Zestaw bez wiercenia 8x2m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 8 m x 2 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

175,00

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 8m x 2m bez wiercenia.

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 8 m x 2 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

180,00 159,00

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 6m x 3m bez wiercenia.

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 28x28mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 6 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

175,00 165,00

Zestaw bez wiercenia 5x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 5 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

155,00

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 5m x 3m bez wiercenia.

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 28x28mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 5 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

155,00 145,00

Zestaw bez wiercenia 4x2m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 4 m x 2 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

114,00

Siatka dla kota przeciw ptakom na balkon 28 mm. Zestaw montażowy 4m x 2m bez wiercenia.

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 28x28mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 6 m x 2 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

125,00 118,00

Zestaw bez wiercenia 2x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

Zestaw montażowy bez wiercenia siatki na balkon o oczkach 50x50mm do powierzchni o maksymalnych wymiarach 2 m x 3 m. W zestawie komplet akcesoriów do montażu: siatka, zaczepy do siatki i klej AVIK 70ml.

95,00