Linerem jako producent siatki przeciw ptakom oferuje wysokiej jakości siatki ochronne do sadu, plantacji. Nasza siatka przeciw ptakom rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom do sadu, plantacji w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!

Siatki przeciw ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne do sadu/plantacji wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na sady docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Mocna siatka na plantacje/do sadu oko 27x27mm. 23g/m2

Siatka do sadu o wzmocnionej konstrukcji plecionych żyłek polietylenowych to doskonałe rozwiązanie do zabezpieczenia sadów owocowych i plantacji przed szpakami i innym natarczywym ptactwem. Siatka na plantacje posiada stabilizację UV oraz gramaturę 21g/m2!

1,58 1,45

Zapraszamy do współpracy sadowników, plantatorów oraz klientów detalicznych. Nasza siatka ochornna spełni oczekiwania każdego klienta. Sprawdź naszą ofertę!