Linerem to producent siatek ochronnych zabezpieczających przed ptakami. W naszej ofercie również znajdują się lekkie siatki na czereśnie wykonane z polietylenu. Nasza siatka na czereśnie rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Zapraszamy do współpracy sadowników, plantatorów oraz klientów detalicznych. Sprawdź naszą ofertę!

W naszej ofercie znajdują się siatki na czereśnie przeznaczone zarówno dla klientów indywidualnych, sadowników oraz innych sklepów/hurtowni. Siatka na czereśnie jest przystosowane do montażu na konstrukcji jak również jako narzuta na drzewa/krzewy.


ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na ptaki docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Zielona siatka przeciw ptakom na czereśnie oko 25 mm x 25 mm

Zielona siatka przeciw szpakom na czereśnie wyróżnia się mocną, plecioną konstrukcją żyłek. Gramatura siatki wynosi 14 g/m². Siatki ochronne przed ptakami na czereśnie o oku 25 x 25 mm pokryte są filtrami UV, dzięki czemu doskonale sprawdzają się do wielosezonowego zabezpieczenia plantacji i sadów.

1,30 1,25

Siatka na czereśnie oko 25x25. Kolor czarny.

Siatki na czereśnie to doskonałe zabezpieczenie pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw ptakom to skutecznie chroni przed drobnymi ptakami takimi jak szpaki, drozdy czy wróble.

1,30 1,25

Zapraszamy do współpracy sadowników, plantatorów oraz klientów detalicznych. Nasza siatka na czereśnie spełni oczekiwania każdego klienta. Sprawdź naszą ofertę!