Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o oku 60 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla ptaków o większych rozmiarach jak bażanty, kury. Siatka wolierowa o 6 cm oczku to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Sortowanie:

Czarna siatka wolierowa. Woliera dla bażantów. Oczka w romby 60 x 60 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 60 mm x 60 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

2,80

Zielona siatka hodowlana do woliery. Woliera dla kur. Oczka w romby 60 x 60 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 60 mm x 60 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor zielony.

2,80

Siatka na woliery o oczku 60x60 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!