Firma Linarem produkuje siatki ochronne na trybuny mieszczące się w wielofunkcyjnych halach widowiskowo sportowych mające za zadanie zabezpieczenie widzów, kibiców przed uderzeniem piłką lub innym sprzętem sportowym. Posiadamy siatki zabezpieczające trybuny z piłkochwyty dedykowane dla wszystkich dyscyplin sportowych.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki zabezpieczające trybuny są doskonałym rozwiązaniem pozwalającym na uniknięcie przypadkowych uderzeń piłki w kibiców. Siatki zabezpieczające boiska, trybuny (widzów, kibiców) produkujemy na dowolny wymiar.


Sortowanie:

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 100x100 grubość splotki fi 3mm.

Siatka na hale sportowe o oczku 100x100 mm i grubości splotki fi 3mm. Siatki polipropylenowe są lekkie (55 g/m2) a przy tym bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Piłkochwyt to świetny wybór do zabezpieczenia ścian i trybun w hali sportowej.

8,20

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 100x100 fi 4mm

Bezwęzłowa siatka na hale sportowe wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości. Piłkochwyt bardzo popularnie stosowany jest wewnątrz hal sportowych do zabezpieczenia okien, ścian, sufitów oraz pozostałego wyposażenia. Siatkę cechuje niska gramatura 95g/m2.

8,99

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 45mm x 45mm fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka ochronna na hale sportowe wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 45mm x 45mm oraz grubości splotu 3mm stosowana jako siatka ochronna wyłapująca sprzęt sportowy na obiektach sportowych takich jak: hale sportowe, sale gimnastyczne i inne.

10,50

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 45x45 grubość fi 4mm.

Bezwęzłowa siatka ochronna na hale sportowe o oczku 45x45 fi 4mm doskonała do zabezpieczenia okien i ścian w halach sportowych. Piłkochwyt cechuje bezwęzłowa budowa splotek, która zapewnia odpowiednią elastyczność.

12,20

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 80x80 grubość fi 5mm.

Mocna siatka ochronna na hale sportowe produkowana z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości o oczku 80mm x 80mm oraz grubości linki 5mm. Bezwęzłowe piłkochwyty bardzo popularnie stosowane są wewnątrz obiektów sportowych.

11,90

Kopia Siatka PP zabezpieczajaca trybuny. Polipropylen oczko 45x45 fi 5mm

Bezwęzłowa siatka ochronna typu piłkołap wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 45mm x 45mm oraz grubości linki (splotu) 5mm stosowana jako siatka ochronna zabezpieczająca trybuny przed uderzeniem widzów piłką.

19,90

Firma Linarem produkuje siatki ochronne na trybuny mieszczące się w wielofunkcyjnych halach widowiskowo sportowych mające za zadanie zabezpieczenie widzów, kibiców przed uderzeniem piłką lub innym sprzętem sportowym. Posiadamy siatki zabezpieczające trybuny z piłkochwyty dedykowane dla wszystkich dyscyplin sportowych. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!