Piłkochwyty z siatki polipropylenowej


Siatki polipropylenowe to jedne z dwóch najbardziej popularnych rodzajów siatek na piłkochwyty. Popularnie zwane są również jako siatki bezwęzłowe i produkowane są z tworzywa sztucznego - polipropylenu. To co wyróżnia piłkochwyty polipropylenowe to przede wszystkim to wysoka wytrzymałość mechaniczna, nowoczesna bez supełkowa budowa (brak wiązanych splotów), lekkość oraz niezwykła elastyczność i wiotkość. Siatki polipropylenowe to najlepszy wybór do zabezpieczeń wewnątrz obiektów sportowych, gdzie zbierają najlepsze opinie wśród użytkowników, skutecznie zabezpieczając ściany, okna, sufity i inne wyposażenie przed uszkodzeniami. Piłkołapy polipropylenowe ze względu na elastyczność materiału możesz wykorzystać jako luźno zwisające, przesuwane siatki grodzące. Nasze siatki bezwęzłowe posiadają najwyższą trwałość, odporność na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, dzięki czemu mogą być również stosowane na zewnątrz do zabezpieczenia obiektów sportowych. Piłkochwyty polipropylenowe wykonujemy na dowolny wymiar, obszywamy wzmacniającą liną krawędziową lub taśmą (na życzenie klienta możliwe dołożenie ołowianego obciążenia). Nasze siatki polipropylenowe gwarantują najwyższą jakość. Znajdziesz u nas siatki polipropylenowe dostępne w różnych wersjach kolorystycznych (żółte, zielone, niebieskie, czerwone), rozmiarach oczek od 45 mm do 100 mm oraz grubościach sznurka od 3 mm do 5 mm.
SPRAWDŹ OFERTĘ WYPRZEDAŻOWĄ
SPRAWDŹ AKCESORIA MONTAŻOWE


Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek polipropylenowych na piłkochwyty w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.
Montujesz siatki na piłkochwyty? Napisz do nas i rozpocznijmy współpracę.

Sortowanie:

Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty oczka 80x80 mm splot 5 mm

Wzmocniona polipropylenowa siatka na piłkochwyty o uniwersalnym 8 cm kwadratowych oczkach. Grubość splotu linki wynosi aż 5 mm. Dostępna w kolorze zielonym. Siatka posiada filtry UV. Najlepsza siatka do zabezpieczenia hal sportowych i obiektów sportowych do piłki nożnej, koszykówki, piłki ręcznej i siatkówki.

12,30

Siatka na piłkochwyty. Piłkochwyt polipropylenowy PP oko 45x45 grubość fi 4mm.

Piłkołap wykonany z wysokiej jakości polipropylenu, w kolorze zielonym, o oczku 45mm i splocie posiadającym 4mm grubości. Siatka na piłkochwyt o mniejszym oczku doskonale sprawdza się na obiektach wielofunkcyjnych podnosząc ich standard oraz co niezwykle istotne poziom bezpieczeństwa.

12,50

Siatka na piłkochwyty. Piłkochwyt polipropylenowy PP oko 100x100 grubość fi 4mm.

Siatka na piłkochwyty wykonana jest z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 100mm x 100mm oraz grubości linki 4mm. Poliporpylenowe piłkochwyty mają strukturę bezwęzłową, stosowane są jako siatka/bariera ochronna wyłapująca piłki na obiektach sportowych takich jak orliki, boiska do piłki nożnej, boiska wielofunkcyjne lub hale sportowe.

9,30

Siatka na piłkochwyty. Piłkochwyt polipropylenowy PP oko 45x45 fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka na piłkochwyty o wysokiej wytrzymałości o oczku 45mm x 45mm oraz grubości linki (splotu) 3mm jest stosowana jako siatka wyłapujące piłki i inny sprzęt sportowy. Dostępna w kolorze białym, czarnym i zielonym.

10,60

Siatka na piłkochwyty. Piłkochwyt polipropylenowy PP oko 100x100 fi 3mm.

Siatka na piłkochwyty o oczku 100x100 mm i grubości splotki fi 3mm jest lekka (55 g/m2) a przy tym bardzo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Siatka na piłkochwyt spełnia funkcje ochronne wyłapując piłki i inny sprzęt sportowy w halach sportowych, salach gimnastycznych oraz boiskach.

8,50