Firma Linarem produkuje własny asortyment siatek do golfa. Siatka do golfa produkowana jest w dwóch wersjach materiałowych: polietylenowej oraz polipropylenowej.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatka do golfa stosowana jest na wszelkiego rodzaju obiektach zewnętrznych (polach golfowych) oraz wewnątrz hal sportowych (obiekty treningowe). Siatki do golfa pełnią rolę ogrodzenia obiektu, służą do wychwytywania piłeczek oraz mogą również pełnić funkcję siatki ochronnej, zabezpieczając np. kibiców, trybuny, ściany, okna itp.


Sortowanie:

Mocna siatka zabezpieczająca pole golfowe. Splotka 1,8mm. Piłkochwyty do golfa.

Mocna siatka do golfa o drobnym oczku, dzięki czemu idealnie zabezpiecza teren do gry w golfa oraz chroni przed uderzeniem twardą piłeczką golfową. Wytrzymała siatka do golfa w kolorze czarnym o oku 25mm x 25mm odporna na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne.

12,90

Siatka ochronna do golfa. Splotka 1,2mm. Piłkochwyty do golfa.

Siatki zabezpieczające do golfa to bardzo mocne siatki ochronne o drobnym oczku, dzięki czemu idealnie zabezpieczają teren do gry w golfa oraz chronią przed uderzeniem twardą piłką golfową. Siatka do golfa w kolorze czarnym o oku 25mm x 25mm stosowana jest na wszystkie pola do gry w golfa.

10,90

Bezwęzłowa oraz węzłowa siatka do golfa. Gwarantujemy najwyższą jakość, szybką dostawę oraz najniższe ceny w Polsce.