Siatka na gołębie

Najskuteczniejsze na gołębie polietylenowe siatki przeciw gołębiom

Siatki przeciw gołębiom stanowią barierę nie do pokonania przez ptaki. Odpowiednio dobrany rozmiar oczek pozwala osiągnąć 100% skuteczność zabezpieczenia. Nasze sznurkowe siatki na gołębie to produkty, które powstały na bazie naszych wieloletnich doświadczeń w zabezpieczaniu balkonów, okien i wielu innych przestrzeni przed ptakami. W naszej ofercie znajdziesz siatki na gołębie wykonane z najwyższej jakości tworzywa sztucznego - polietylenu, które gwarantują wieloletnie zabezpieczenie balkonu i okna przed ptakami. Polecamy przede wszystkim siatki w kolorze jasnobeżowym ze względu na ich bezkonkurencyjną uniwersalność. Zamontowane na oknie lub balkonie są mało widoczne, nie zaciemniają mieszkania i nie rzucają się w oczy, tworząc maksymalnie dyskretne i estetyczne zabezpieczenie.

Rodzaje siatek na gołębie

Siatka na gołębie o oczku 50 mm to doskonały wybór do zabezpieczenia balkonu i okna. Skutecznie ochroni przed gołębiami, krukami, mewami, a także spokojnego kota przed wypadnięciem z balkonu. Skuteczna i najbardziej dyskretna ochrona.

Gęste siatki na gołębie o oczku 28 x 28 mm i 19 x 19 mm to uniwersalne produkty, które oprócz ochrony przed gołębiami i drobnym ptactwem, sprawdzą się doskonale do zabezpieczenia przed wypadnięciem małego kota. Siatki ochronne o oczku 19 mm doskonale sprawdzą się do zabezpieczenia podbitki dachowej przed jaskółkami i wróblami.

Siatka ochronna na balkon na gołębie oczko 50 mm.

Najlepsza siatka na balkon o oczku 50 mm przeciw gołębiom. Odporna na warunki atmosferyczne i UV. Dostępna w estetycznym i najmniej widocznym piaskowym kolorze. Grubość sznurka 1 mm, gramatura 21 g/m². Docinana na dowolny rozmiar. Cena za 1 m² siatki na gołębie.

5,90 5,30

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 4x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 4x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

140,00

Wzmocniona siatka ochronna dla kota 40 mm piaskowa na wymiar

Najlepsza siatka dla kota 40 mm o dodatkowo zwiększonej grubości splotu wynoszącej 1,5 mm. Dostępna w piaskowym kolorze. Oczka kwadratowe. Gramatura 45 g/m². Siatka dedykowana do zabezpieczenia balkonu i okna przed wypadnięciem kota.

8,90 7,90

Drobna siatka ochronna dla małego kota 28 mm piaskowa

Siatki na balkon o oczku 28 mm to skuteczne zabezpieczenie małych kotów żyjących w mieszkaniu, dla których balkon to jedyne miejsce do relaksu czy zabawy na świeżym powietrzu. Polietylenowe siatki doskonale sprawdzą się do ochrony balkonów przed uporczywą obecnością gołębi, wróbli i innych drobnych ptaków.

8,90 6,90

Zestaw siatka na balkon na gołębie 2x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 2x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

90,00

Siatka na balkon 50x50mm. Siatka przeciw ptakom. Zestaw montażowy do 10m2.

Zestaw montażowy do 10m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

99,00

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 2x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 2x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

95,00

Zestaw siatka na balkon na gołębie 6x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 6x3m zawiera wszystkie niezbędne elementy do przeprowadzenia samodzielnego montażu. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także natarczywym ptactwem.

159,00

Siatka ochronna na balkon na gołębie. Oczko 50 mm. Arkusz 10m x 10m

Siatka dla kota wykonana jest z mocnego tworzywa sztucznego i posiada wysoką odporność na uszkodzenia oraz zmienne warunki pogodowe. Siatka na balkon w kolorze piaskowym o oczku 50x50mm nie powoduje efektu "zaciemniania".

279,00

Zestaw bez wiercenia siatka na balkon na gołębie 6x3m. Oczko 50mm.

Zestaw montażowy z siatką na balkon o wymiarze 6x3m niewymagający wiercenia w elewacji. Siatka na balkon to doskonałe zabezpieczenie przed przypadkowym wypadnięciem kotów a także do ochrony przed natarczywym ptactwem.

165,00

Siatka na balkon 50x50mm. Siatka przeciw ptakom. Zestaw montażowy do 15m2.

Zestaw montażowy do 15m2 zawierający siatkę dla kota wraz z niezbędnymi akcesoriami do montażu. Siatka na balkon jest przystosowana do warunków zewnętrznych, nie zamarza i nie kruszeje pod wpływem działania promieniowania UV.

129,00

Najgęstsza siatka ochronna dla kota 19 mm piaskowa - rolka 5 m x 5 m.

Siatki dla kota o wymiarach oczka 19x19mm to doskonała bariera ochronna dla Twojego pupila. Siatka polietylenowa znakomicie się sprawdza jako zabezpieczenie otwartej powierzchni okien, balkonów, tarasów czy loggii.

249,00

Najpopularniejsza siatka na gołębie

Najpopularniejsza siatka na gołębie posiada oczka o rozmiarze 50 mm x 50 mm, który zapewnia skuteczną barierę dla gołębi. Nasza piaskowa siatka przeciw gołębiom posiadają optymalną - 1 mm średnicę sznurka, co w połączeniu z jasnobeżowym, piaskowym kolorem sprawia, że są niezwykle skuteczne i dyskretne. Mniejszy rozmiar oczek siatki na balkon przeciw gołębiom warto rozważyć jedynie przy jednoczesnym zabezpieczaniu balkonu przed wypadnięciem kota lub równoczesnym problem z mniejszym ptactwem jak wróble czy jaskółki.

Jak zamontować siatkę na gołębie?

W celu ułatwienia Ci samodzielnego montażu przygotowaliśmy kompletne zestawy montażowe zawierające wszystkie niezbędne akcesoria potrzebne do montażu siatki na gołębie na balkonie lub oknie. Korzystając z naszego doświadczenia w montażu siatki na gołębie polecamy dwa rodzaje montażu:
· montaż siatki na gołębie na linie stalowej (wymaga wiercenia w elewacji). Najtrwalszy, estetyczny i najskuteczniejszy sposób montażu, wymagający jednak wiercenia w elewacji. Zapoznaj się z naszym schematem
· montaż siatki bez wiercenia na poliwęglanowych zaczepach AVIK przyklejanych do elewacji. Niezwykle prosty i szybki sposób montażu siatki na gołębie. Umożliwia szybki demontaż siatki i nie ingeruje w elewację budynku.

Zobacz jak prosto za pomocą naszych zestawów zamontować siatkę na gołębie!