Firma Linarem poleca wysokiej jakości polietylenowe siatki ochronne na drzewa i krzewy.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki ochronne na drzewa i krzewy przeznaczone są do zabezpieczania drzew i krzewów przed ptakami takimi jak szpaki czy wróble. Siatka ochronna utrudnia także dostęp do drzew i krzewów innym szkodnikom. W zależności od rozmiaru oczka siatki składowane są w belach o różnej szerokości, długość siatki na drzewa i krzewy jest dowolna.


Sortowanie:

Siatka chroniąca przed ptakami na drzewa i krzewy oczko 15 mm

Wysokiej jakości wytrzymała siatka na krzewy o oku 15mm x 15mm polecana jest do ochrony przed ptactwem na uprawach, plantacjach, ogrodach czy sadach. Siatka przeciw ptakom dostępna jest w kolorze czarnym oraz posiada stabilizację UV.

2,40

Siatka ochronna na ptaki na drzewa krzewy oczko 27x27mm Gramatura 23g/m2

Mocna siatka ochronna na drzewa wykonana z dwóch zaplecionych i wzmocnionych żyłek polietylenowych. Siatki przeciw ptakom są odporne na czynniki atmosferyczne oraz promieniowanie UV, gwarantując w ten sposób skuteczną ochronę drzew, krzewów, upraw czy też większych plantacji.

1,69

Siatka na drzewa, krzewy przeciw ptakom, szpakom oko 25x25mm. Zielona.

Zielona Siatka na czereśnie oczka w romb 25x25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

1,40