powrót do listy produktów

Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa

6,90 8,90

Cena za 1 m² siatki. W polu ilości wpisz łączną ilość metrów kwadratowych.
Długość i szerokość podaj w polu "Twoje uwagi" po wypełnieniu formularza z danymi do wysyłki.

Dostępność: Produkt dostępny
 • Materiał: Polietylen PE HD
 • Rozmiar oczka: 40 mm x 40 mm
 • Kształt oczek: kwadraty
 • Średnica splotki: 1,5 mm
 • Gramatura: 45 g/m²
 • Kolor: beżowy / piaskowy
 • Odporność na UV: Tak
 • Inne: Wodoodporna, mrozoodporna

Najgrubsza siatka ochronna dla kota 40 mm

Twój kot uwielbia spędzać czas na balkonie oraz wspinaczki po barierkach i elewacji? Szukasz sposobu na zabezpieczenie balkonu przed jego wypadnięciem? Siatka ochronna dla kota o oczku 40 mm to produkt dedykowany, który powstał z myślą o zwiększeniu bezpieczeństwa kotów i innych zwierząt domowych. Dzięki niej Twój balkon stanie się bezpieczniejszym miejscem, a Ty przestaniesz się martwić o swego pupila otwierając okno lub drzwi balkonowe.

Maksymalnie wytrzymała kocia siatka na balkon 40 mm

Sznurek polietylenowy, z którego zapleciona jest sieć posiada dodatkowo zwiększoną średnicę do grubości 1,5 mm. To aż o 150 % większa grubość niż standardowej siatki na balkon. Dzięki temu siatka dla kota 40 mm jest jeszcze mocniejsza i bez uszczerbku znosi próby kocich wspinaczek - nawet niepoddających się zawodników.

Oczka siatki układają się w kwadraty o uniwersalnym rozmiarze 4 cm x 4 cm, co gwarantuje bezpieczeństwo każdemu kotu, bez względu na rozmiary i wiek. Sploty sieci są dodatkowo wzmacniane i stabilizowane, co zapobiega ich rozplątywaniu oraz przesuwaniu się. Nawet przypadkowe, miejscowe uszkodzenie siatki nie spowoduje jej dalszego snucia.

Beżowa siatka balkonowa 40 mm - dyskretna i estetyczna osłona

Nasze wieloletnie doświadczenia w zabezpieczaniu siatką balkonów dla kota pozwoliły wybrać jej najbardziej optymalny kolor. Siatka zabezpieczająca dla kota 40 mm dostępna jest u nas w najbardziej neutralnym, niezwykle estetycznym piaskowym odcieniu. Wśród zalet piaskowych siatek można wymienić między innymi:

 • · wysoka estetyka - nie szpecą i doskonale komponują się z każdym kolorem elewacji
 • · nie szarzeją i nie brudzą się (w przeciwieństwie do siatek czarnych i białych)
 • · mało widoczne
 • · nie zaciemniają nadmiernie balkonu

Wykonamy dla Ciebie każdy rozmiar

Kocią siatkę o oczku 40 mm przygotujemy w kształcie prostokąta na podany przez Ciebie rozmiar. Po dokonaniu wymiarowania balkonu uwzględnij naddatek w wysokości ok. 15-20 cm, aby nie zabrakło Ci siatki! Nadmiar możesz dociąć nożyczkami - siatka nie rozplątuje się. Cena podana w opisie dotyczy 1 metra kwadratowego siatki (wybór 1 sztuki odpowiada zakupowi 1 metra kwadratowego).

Balkon dla kota zabezpieczony przez cały rok

Siatki balkonowa dla kota o oczku 40 mm wyprodukowana jest z polietylenu PE - tworzywa sztucznego o wysokiej wytrzymałości. Doskonale znosi zmienne warunki pogodowe takie jak mrozy, wysokie temperatury, śnieg czy deszcz. Materiał pokryty jest filtrem UV zapewniającym wieloletnią trwałość.

Siatka zabezpieczająca dla kota 40 mm jest całkowicie wodoodporna. Dzięki temu nie zamarza, nie rozciąga się, ani nie kurczy, zachowując swoje właściwości (wytrzymałość na rozerwanie, kolor) przez wiele lat. Splot sieci wynosi, aż 1,5 mm i skręcony jest z 8 mocnych włókien polietylenu.

Wzmocniona siatka zabezpieczająca każdą przestrzeń

Wzmocniona kocia siatka o oku 40 mm niezwykle skuteczna metoda do zabezpieczania balkonu i okna przed wypadnięciem zwierząt domowych, w tym zwłaszcza kotów oraz psów. Uniwersalny rozmiar oczka pozwoli także ochronić zabezpieczoną przestrzeń przed natarczywymi gołębiami i mewami. Świetnie sprawdzi się także do budowy wolier dla kotów i innych zwierząt.

Zobacz też naszą ofertę akcesoriów i zestawów do samodzielnego montażu

 • Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa
 • Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa
 • Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa
 • Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa
 • Wzmocniona siatka na balkon dla kota 40mm Piaskowa
Dodaj swoją opinię o produkcie

Ocena: 1 10
Imię / pseudonim:
Wpisz kod widoczny na obrazku:
weryfikator

Zobacz jak zamontować siatkę ochronną dla kota z naszym zestawem!