powrót do listy produktów

Siatka drobna przeciw ptakom na gruszki. Gęsta siatka ochronna.

2,90

szt

Dostępność: Produkt dostępny.

Czas realizacji 3-4 dni robocze.
Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczka: 15 mm x 15 mm
  • Kolor: czarny
Polietylenowa siatka ochronna na gruszki oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca gruszki przed ptakami wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki zewnętrzne typu deszcz, śnieg, wiatr, promienie UV oraz wahania temperatur. Siatka ochronna przeciw ptakom na gruszki gwarantuje długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki ochronnej przed ptakami na gruszki składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek (2 x 0,3mm). Oferowana przez naszą firmę siatka przeciw ptakom na gruszki wyróżnia się także dużą lekkością (45 g/m²). Oczka jakie posiada siatka zabezpieczająca przeciw ptakom na gruszki układają się w romby co wpływa na jej rozciągliwość i elastyczność.

WYMIARY: gęsta siatka ochronna przed ptakami na gruszki o oku 15mm x 15mm docinana jest z określonych szerokości rolek:
 
* 5 metrów / długość dowolna
* 10 metrów / długość dowolna 

Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
 


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na gruszki, siatki na gruszki, ochrona gruszek przed szpakami, ochrona gruszek przed ptakami, siatki ochronne na gruszki, siatka ochronna na gruszki)

Zastosowanie:

 
Siatka drobna przeciw ptakom na gruszki to wytrzymała, polietylenowa siatka ochronna o gęstym oczku, stosowana głównie jako zabezpieczenie przed ptakami w miejscach gdzie występuje uprawa, sad gruszowyNiezbędnym elementem przy sadownictwie są zabezpieczenia przed ptakami na gruszki w postaci siatki ochronnej. Oczko 15 mm x 15 mm jakie posiada siatka przeciw ptakom to doskonała osłona dla drzew gruszy, ponieważ nawet małe ptaki takie jak wróble czy szpaki nie są w stanie przedostać się przez gęste siatki ochronne przeciw ptakom nie narażając przy tym na szkody w zbiorach gruszek. Siatki zabezpieczające przed ptakami na gruszki stosuje się jako bezpośrednią osłonę na drzewa lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących cały sad gruszowy.


siatka ochronna na gruszki


(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na gruszki, siatki na gruszki, ochrona gruszek przed szpakami, ochrona gruszek przed ptakami, siatki ochronne na gruszki, siatka ochronna na gruszki)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatka ochronna na gruszki

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator