powrót do listy produktów

Gęsta, mocna siatka przeciw ptakom na uprawy malin. Ochrona malin.

2,90

szt

Koszt dostawy już od: 10,99 zł zobacz szczegóły

  • Materiał: Polietylen PE HD
  • Rozmiar oczek: 15 mm x 15 mm
  • Kolor: czarny
Polietylenowa siatka ochronna na uprawy malin oko 15mm x 15mm.

Siatka zabezpieczająca przed ptakami na plantacje maliny wykonana jest z polietylenu (PE). Polietylen to wytrzymała odmiana tworzywa sztucznego odpornego na warunki atmosferyczne takie jak (deszcz, śnieg, wiatr oraz promienie UV). Polietylenowe siatki ochronne przeciw ptakom na plantacje maliny gwarantują długoletnią ochronę obszarów narażonych na szkody spowodowane obecnością ptaków. Struktura siatki zabezpieczającej przed ptakami na plantacje maliny składa się z dwóch zaplecionych ze sobą żyłek. Oferowane przez naszą firmę siatki na ptaki na plantacje maliny wyróżniają się także dużą lekkością (45g/m²). Siatki ochronne posiadają oczka w kształcie rombów, dzięki czemu są one rozciągliwe i elastyczne.

WYMIARY: siatki przeciw ptakom na uprawy malin o oku 15mm x 15mm docinamy z określonych szerokości rolek:

* 5 metrów / długość dowolna
10 metrów / długość dowolna


Specyfikacja
MATERIAŁpolietylen PE
OCZKO15mm x 15mm
STRUKTURAoczka ukłądające się w romby
WAGA45g/m2
GRUBOŚĆ0,6/0,7 mm
KOLORczarny
WYKONANIE2 x 0,3mm (dwie splecione żyłki po 0,3 mm)
ODPORNOŚĆ NA PROMIENIOWANIE UVtak
INNEwodoodporna, odporna na zmiany temperatury
(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na maliny, siatki na maliny, ochrona malin przed szpakami, ochrona malin przed ptakami, maliny szpaki, siatki ochronne na maliny, siatka ochronna na maliny)

Zastosowanie:
  
Siatka przeciw ptakom na uprawy malin to mocna siatka o gęstym oczku 15mm x 15mm znajduje swe zastosowanie jako zabezpieczenie przed ptakami na obszarach rolnych, plantacjach, uprawach lub ogródkach działkowych przy uprawie malin, jeżyn, poziomek czy truskawek oraz innych krzewów owocowych, które wymagają zabezpieczenia przed ptakami w postaci siatki ochronnej. Oczko 15mm x 15mm jakie posiadają siatki zabezpieczające przed ptakami to doskonała osłona dla upraw malin, ponieważ nawet małe ptaki takie jak szpaki drozdy czy wróble nie mają możliwości przedostać się przez mocne siatki przeciw ptakom na uprawy malin. Siatki zabezpieczające przed ptakami na uprawy malin stosuje się jako bezpośrednie nakrycie na rośliny lub jako materiał do budowy konstrukcji chroniących całe plantacje malin. Siatka ochronna na ptaki na uprawy malin może również być wykorzystana jako siatka wolierowa.
   

siatka ochronna na truskawki

(siatka przeciw ptakom, siatka na ptaki, siatki przeciw ptakom, siatki na ptaki cena, siatka na ptaki cena, siatka na maliny, siatki na maliny, ochrona malin przed szpakami, ochrona malin przed ptakami, maliny szpaki, siatki ochronne na maliny, siatka ochronna na maliny)Dodaj swoją opinię o produkcie

Wybierz ocenę:

Imię / pseudonim:
Przepisz kod:
weryfikator
siatki ochronne na maliny

Zapytaj o szczegóły
Imię i nazwisko:
E-mail:
Twoje pytanie:
Przepisz kod:
weryfikator