powrót do listy produktów

Siatka na drzewa i krzewy przeciw ptakom, szpakom. Wymiar: 4m x 5m.

22,00

szt

Dostępność: Dostępny. Czas realizacji 3 dni robocze.
Koszt dostawy już od: 12,90 zł zobacz szczegóły

Zobacz inne warianty

Siatka na drzewa i krzewy przeciw ptakom, szpakom. Wymiar: 16m x 16m.

Siatka na drzewa i krzewy przeciw ptakom, szpakom. Wymiar: 20m x 20m.

Siatka na drzewa i krzewy przeciw ptakom, szpakom. Wymiar: 12m x 10m.

Siatka na drzewa i krzewy przeciw ptakom, szpakom. Wymiar: 12m x 12m.


Mocna, pleciona siatka ochronna na ptaki przeciw szpakom 25 x 25 mm.

Rolka w wymiarze 4m x 5m


 • ✅ Odpowiedni rozmiar oczka 25 mm x 25 mm
 • ✅ Siatka pleciona z dwóch żyłek polietylenowych a nie jednej jak standardowe siatki na ptaki
 • ✅ Kolor zielony
 • ✅ Struktura siatki układa się romby - siatkę do pełnego wymiaru trzeba równomiernie naciągnąć (instrukcja naciągania w dziale "Zastosowanie i montaż")
 • ✅ Wielosezonowa trwałość
 • ✅ Gramatura 14 g/m²
 • ✅ Doskonała na konstrukcje zabezpieczające sad lub do nakrycia pojedynczych drzew i krzewów
 • ✅ Materiał odporny na promieniowanie UV

 Szerokie zastosowanie

 • ✅ zabezpieczenie sadów czereśniowych

 

 • ✅ ochrona plantacji borówki amerykańskiej 

 

 • ✅ ochrona upraw truskawki

 

 • ✅ ochrona sadów wiśni

 

 • ✅ ochrona upraw winogron

 

 • ✅ zabezpieczenie pojedynczych drzew i krzewów w ogrodznie

 

 • ✅ zabezpieczenie oczek wodnych przed liśćmiPytania odnośnie zamówienia? Napisz do nas!

W przypadku problemów ze złożeniem zamówienia, pytań odnośnie układu rombowego siatek na ptaki i sposobu prawidłowego naciągania siatki lub pytan odnośnie sposobów montażu prosimy o przesłanie zapytania dorgą mailową lub przez formularz kontaktowy. Postaramy się wysłać odpoweidnią intrukcję lub odpowiedziec bardziej szczegółowo na Państwa pytania w przeciągu 1-2 dni roboczych w zależności od stopnia skomplikowania problemu.


siatki na drzewa

Specyfikacja produktu:

   INSTRUKCJA NACIĄGANIA SIATKI 

   SPOSOBY MONTAŻU

   Siatkę ochronną przeciw szpakom i innym ptakom można montować na różne sposoby tak, aby efekt końcowy była zawsze taki sam czyli zabezpieczenie owoców, drzew czy innach powierchni przez ptactwem. Jakie to sposoby?
    
   1) siatkę można montowac na kontrukcji ze słupami - polecane na wieksze połacie terenu (sady) - opis poniżej 

   2) siatkę można narzucić na pojedyncze drzewa i krzewy odpowiednio siatkę naciagając i wiążąc siatkę lub mocując do podłoża za pomocą haczyków.  

   3) można dstworzyć dowolną kontrukcję pośrednią między sposobami z powyższych punktów tak aby mieć pewność, iż siatka jest dolidnie przymocowana i spełnia swoje zadanie ochronne. 

   Poniżej przedstawimy sposób konsultowany z jednym z większych polskich plantatorów borówki amerykańskiej 

   I. Solidna konstrukcja to podstawa

   • ✅ Do stworzenia konstrukcji umożliwiającej zamocowanie siatki niezbędną są następujące akcesoria: słupy (drewniane, metalowe), linka stalowa, śruby rzymskie w wersji hak/oko, zaciski linowe, kotwy (kołki) oczkowe.
   • ✅ Planując rozmieszczenie słupów pamiętaj, że konstrukcja powinna zapewniać odpowiednią odległość siatki od owoców (minimum 50 cm). Odległości między słupami powinny wynosić nie więcej niż 4-6 m.
   • ✅ Linę stalową rozciągnij wzdłuż każdego rzędu słupów oraz dodatkowo co 2-3 rzędy słupów na szerokość w celu uniknięcia obwisania siatki. 
   • ✅ Na czubie słupów wwierć kotwy oczkowe, przez które przeciągnij linę stalową. Regulację naciągu lin stalowych umożliwiają śruby rzymskie.
   • ✅ Wierzchołki słupów można dodatkowo nakryć gładkim materiałem aby zapobiec zaplątywaniu i zahaczaniu się siatki podczas jej zakładania. Do tego celu sprawdzą się nakładki plastikowe lub denka plastikowych butelek.
    

   II. Jak zamocować siatkę?

   • ✅ Uwzględnienie sugerowanego przez nas naddatku (około 10% długości) sprawi, że zamocowanie siatki stanie się o wiele łatwiejsze. Kilka dodatkowych metrów siatki pozwoli również na jej przymocowanie do ziemi, co zabezpieczy chronione powierzchnie nawet przed najbardziej uporczywym ptactwem. 
   • ✅ Do przytwierdzenia siatki do ziemi świetnie sprawdzą się kawałki zagiętego drutu, tzw. śledzie.
   • ✅ Zawieszanie siatki powinno odbywać się w kilku powtarzanych etapach. Siatka fabrycznie zwinięta jest w warkocz, który należy systematycznie, kilkumetrowymi fragmentami rozwijać i naciągać na odpowiednią, docelową szerokość. Czynności te należy powtarzać, przemieszczając się wzdłuż rzędu.
   • ✅ Pamiętaj, aby nie naciągać siatki do szerokości większej, niż szerokość rolki, gdyż wpływa to na skrócenie jej długości i uniemożliwia uzyskanie docelowego wymiaru.
   •  

       Dodaj swoją opinię o produkcie

   Wybierz ocenę:

   Imię / pseudonim:
   Przepisz kod:
   weryfikator
   Zapytaj o szczegóły
   Imię i nazwisko:
   E-mail:
   Twoje pytanie:
   Przepisz kod:
   weryfikator


   Inni oglądali również

   Siatka Cieniująca 1,5x25m Premium 90%. Mata maskująca Linarem SiatkiSieci 140 g/m2. Osłona na ogrodzenie.

   Siatka cieniująca PREMIUM w rolce 1,5x25m i gramaturze 140g/m2. Podwyższony standard wykonania z innowacyjną strukturą i kolorystyką. Produkt oryginalny i autorski Linarem SiatkiSieci. Opaski w zestawie. DOSTEPNE TYLKO U NAS!

   164,00 zł

   Taśma ogrodzeniowa Linarem PVC 450g/m2. Osłona na ogrodzenie, panele, balkon. Rolka 19cm x 35 m. Kolor antracyt RAL 7016.

   Oryginalna taśma ogrodzeniowa 450g/m2 Linarem SiatkiSieci w kolorze grafit/antracyt RAL 7016. Rolka 19cm x 35mb. Stosowana do osłony i maskowania standardowych ogrodzeń panelowych oraz paneli 3D. Łatwy montaż bez profesjonalnych narzędzi. Klipsy montażowe w zestawie.

   85,00 zł

   Taśmy ogrodzeniowe Linarem PVC 450g/m2. Osłony do paneli ogrodzeniowych. Rolka 19cmx35m. Kolor do wyboru.

   Taśma ogrodzeniowa 450g/m2 Linarem do osłony ogrodzenia panelowego i balkonu. Wysokość 19 cm. Długość w rolce 35 mb. Zapewnia prywatność. Chroni przed wiatrem. Matowe kolory. Odporna na UV. Gratis 20 klipsów!

   85,00 zł

   Taśma Ogrodzeniowa do Paneli Antracyt PVC Premium Linarem 1200 g/m2 19cm dł. 26 mb

   Taśma ogrodzeniowa 1200g Premium w kolorze antracyt (grafit) RAL 7016. Rozmiar rolki 19 cm x 26 m. Do montażu na panelach i siatce ogrodzeniowej lub balkonie. Podwyższona wytrzymałość i odporność na UV.

   126,00 zł

   Siatka cieniująca 90% 1,5x25m. Siatka maskująca na ogrodzenie. Zielona 135g/m2.

   Zielona siatka cieniująca na ogrodzenie 90 % 1,5m x 25m o gramaturze 135 g/m2. Dłuższe boki siatki wykończone otworami montażowymi. Dopasowana do każdego rodzaju ogrodzeń. Odporna na UV. W zestawie 100 opasek zaciskowych.

   178,00 zł

   Grafitowa Siatka Cieniująca 95% Na Ogrodzenie 180 g/m2 Rolka 1,5m x 25m

   Grafitowa siatka cieniująca maskująca 95% na płot. Najmodniejszy odcień grafit / antracyt RAL 7016. Gramatura 180 g/mkw. Doskonała na płot, panele ogrodzeniowe i siatkę ogrodzeniową. Odporna na warunki zewnętrzne i UV. W zestawie opaski zaciskowe.

   285,00 zł

   Czarna pleciona siatka przeciw ptakom oczko 25 x 25 mm Gramatura 14 g/mkw

   Czarna Siatka na czereśnie oczka w romb 25 x 25 mm. Do zabezpieczenia pojedynczych czereśni lub całych sadów czereśniowych. Siatka ochronna przeciw szpakom, drozdom czy wróblom, odporna na UV.

   1,49 zł

   Zestaw bez wiercenia 4x3m. Siatka na balkon dla kota na gołębie. Oczka 50 x 50 mm

   Zestaw montażowy bez wiercenia z siatką na balkon o rozmiarze 4 m x 3 m. W zestawie: siatka o oczkach 50 x 50 mm, zaczepy AVIK i klej AVIK 70ml.

   140,00 zł