Siatki na ogrodzenia boisk


Sposób wykonania ogrodzenia boisk sportowych przeszedł w ostatnich latach bardzo dużą metamorfozę. Obecnie odchodzi się od ciężkich metalowych siatek podatnych na trwałe odkształcenia na rzecz ogrodzenia boisk wykonanego z tworzyw sztucznych takich jak polietylen lub polipropylen. Nasze nowoczesne siatki do ogrodzenia boisk wykonane są z tworzyw sztucznych polipropylenu lub polietylenu. Materiały te odporne są na warunki zewnętrzne, wilgoć i promienie UV. Siatki na ogrodzenia boisk charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną, wysoką elastycznością dzięki czemu nie odkształcają się, zachowując estetyczny wygląd. Nasze siatki przeznaczone są do ogrodzenia boisk sportowych, orlików, kortów tenisowych, pól golfowych oraz do zabezpieczania hal sportowych. Siatki na ogrodzenie boisk wykonujemy na dowolny wymiar, obszywamy liną krawędziową oraz dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta. Nasze siatki na ogrodzenie boiska to najwyższej jakości produkt posiadający pozytywne opinie użytkowników z gwarancją szybkiej realizacji i najniższej ceny!
SIATKI NA OGRODZENIA BOISK
SIATKI NA KORTY TENISOWE
SIATKI NA ORLIKI
SIATKI NA BOISKA
SIATKI NA HALE SPORTOWE
SIATKI NA SALE GIMNASTYCZNE

Sortuj według:

Siatka tenisowa. Siatka na kort tenisowy oczko 48x48mm fi 3mm.

Mocna siatka do tenisa ziemnego to polietylenowa siatka sportowa potocznie zwaną siatką na piłkochwyty. Piłkochwyt charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną przez co idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie kortu tenisowego oraz widzów.

13,00

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 100x100 grubość splotki fi 3mm.

Siatka na hale sportowe o oczku 100x100 mm i grubości splotki fi 3mm. Siatki polipropylenowe są lekkie (55 g/m2) a przy tym bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne. Piłkochwyt to świetny wybór do zabezpieczenia ścian i trybun w hali sportowej.

7,49

Siatka do tenisa. Siatka na kort tenisowy oczko 45x45 fi 3mm.

Bardzo lekka siatka polipropylenowa o gramaturze 190g/m2. Siatka do tenisa wykonana z bezwęzłowego polipropylenu małym, uniwersalnym oczku 45x45mm. Piłkochwyt dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz białym.

10,49

Siatka na orlik polietylenowa oko 100 x 100mm splotka fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka na orlik wykonana z polietylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 100mm x 100mm oraz grubości linki 3mm. Piłkochwyt przeznaczony do stosowania na obiektach sportowych jako ogrodzenie oraz piłkołap za bramkami.

8,99

Siatka na hale sportowe. Siatka na okna, ściany i sufit oko 45mm x 45mm fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka ochronna na hale sportowe wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 45mm x 45mm oraz grubości splotu 3mm stosowana jako siatka ochronna wyłapująca sprzęt sportowy na obiektach sportowych takich jak: hale sportowe, sale gimnastyczne i inne.

10,49

Siatka na orlik polietylenowa oko 48 x 48mm splotka fi 3mm.

Siatka na orlik o oczku 48x48mm i grubości sznurka 3mm. Piłkochwyt doskonale sprawdza się jako do ogrodzenia i zabezpieczenia wielofunkcyjnych obiektów sportowych.

13,00

Siatki na sale gimnastyczną. Siatka na okna, ściany i sufit oko 45mm x 45mm fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka na sale gimnastyczną wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości, o oczku 45mm x 45mm i grubości linki 3mm. Piłkochwyt dostępny jest w kolorach czarnym oraz białym.

10,49

Siatka na boisko. Polipropylen oko 45mm x 45mm fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka na boisko o wielkości oczka 45x45mm i sznurku 3mm. Piłkochwyt dostępny jest w kolorach czarnym oraz białym. Siatki na boisko cechuje bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna.

10,49

Siatki na boiska. Polietylen oko 48 x 48mm splotka fi 3mm.

Mocna siatka na boisko, wykonana z węzłowego polietylenu o uniwersalnym oczku 48x48mm. Piłkochwyt przystosowany jest do warunków zewnętrznych i przeznaczony jest głównie na boiska wielofunkcyjne.

13,00