Siatki bezpieczeństwa BHP


Siatki asekuracyjne

Siatki bezpieczeństwa posiadają niezwykle szerokie zastosowanie na placach budowy oraz w trakcie prac różnych montażowych na wysokościach. W naszej ofercie znajdą Państwo siatki bezpieczeństwa typu S z atestem BHP przeznaczone do stosowania w poziomie, spełniające wymogi normy PN-EN 1263-1. Siatki asekuracyjne zabezpieczają pracowników pracujących na wysokości przed przypadkowym upadkiem, zapewniając im w ten sposób bezpieczeństwo w trakcie wykonywania prac budowlanych. Siatki zabezpieczające wykorzystuje się również do zabezpieczenia między innymi chodników lub ciągów komunikacyjnych w trakcie prowadzonych prac budowlanych przed mogącymi upaść narzędziami, odłamkami gruzu lub innymi niebezpiecznymi przedmiotami. Zdrowie i bezpieczeństwo na terenie budowy powinny być priorytetem przy realizacji każdej inwestycji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą siatek budowlanych.
SIATKI BEZPIECZEŃSTWA TYP S (ZABEZPIECZENIE POZIOME)
SIATKI BEZPIECZEŃSTWA TYP U (ZABEZPIECZENIE PIONOWE)

Sortowanie:

Siatka bezpieczeństwa Typ U do zabezpieczenia pionowego rusztowań

Siatki bezpieczeństwa BHP typu U na rusztowania wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przy pracach na wysokościach. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm.

40,00

Siatka bezpieczeństwa Typ S do zabezpieczenia poziomego

Siatki bezpieczeństwa BHP typu S wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przed skutkami upadków z wyskości.

40,00