Klipsy do montażu taśm ogrodzeniowych

W naszej ofercie znajdziesz klipsy do taśm standard, taśm premium, taśm Thermoplast oraz taśm Rattan Art - przystosowane do montażu taśm ogrodzeniowych na ogrodzeniu panelowym. Klipsy stanowią estetyczne uzupełnienie montażu osłon. W przypadku taśm standard są jednak niezbędnym elementem, który umożliwia zamocowanie osłony do ogrodzenia. Zalecamy wybór klipsów dedykowanych do montażu wybranego rodzaju osłony. Przykładowo klipsy przeznaczone do montażu mat standardowych nie będą pasować do wersji premium.

Sortowanie:

Klipsy zakończeniowe do Taśmy Ogrodzeniowej 450 g/m2 20 szt.

Klipsy przeznaczone do montażu taśmy ogrodzeniowej standard na panelach ogrodzeniowych. Dostępne w kolorze grafitowym, jasnoszarym, zielonym lub brązowym. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Antracyt (grafitowe) Klipsy Do Taśmy Osłony Standard Do Paneli Ogrodzeniowych PVC 20 szt.

Mocne szare klipsy montażowe do osłony ogrodzeniowej na płot PCV 450 g. Dopasowane do mocowania do paneli 2D oraz 3D. Opakowanie zawiera 20 klipsów.

14,00

Klipsy do Taśmy Ogrodzeniowej Premium 1200 g/m2 20 szt.

Klipsy montażowe przeznaczone wyłącznie do taśm Premium dostępne w kolorach grafitowym, jasnoszarym, zielonym i brązowym. Opakowanie zawiera 20 szt. klipsów. Odporne na UV.

14,00

Klipsy Zakończeniowe Do Antracyt Taśmy Na Panele Premium 20 szt.

Grafitowe klipsy do montażu wyłącznie grubych taśm ogrodzeniowych 1200 g/m² na ogrodzeniach panelowych. Odporne na UV i warunki zewnętrzne.Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Klipsy Thermo do Taśmy Ogrodzeniowej Na Panele Ogrodzeniowe Opak. 10 szt

Klipsy Thermo do montażu taśm ogrodzeniowych Thermoplast na ogrodzeniach panelowych z oczkami o wysokości 19 cm. Odporne na UV i warunki zewnętrzne. Opakowanie zawiera 10 sztuk klipsów.

19,00

Klipsy Zakończeniowe Do Szara Taśma Na Panele Premium 20 szt.

Jasnoszare klipsy do montażu wyłącznie grubych taśm ogrodzeniowych 1200 g/m² na ogrodzeniach panelowych. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów. Odporne na UV i warunki zewnętrzne.

14,00

Szare Klipsy Do Taśmy Osłony Standard Do Paneli Ogrodzeniowych PVC 20 szt.

Wytrzymałe jasnoszare klipsy montażowe do osłony ogrodzeniowej na płot PCV 450 g. Dopasowane do mocowania do paneli 2D oraz 3D. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Brązowe klipsy do Taśmy Osłony ogrodzeniowej na panele PVC

Brązowe mocne klipsy do montażu taśmy ogrodzeniowej na ogrodzeniu panelowym 2D oraz 3D. Odporne na UV i warunki zewnętrzne.

14,00

Zielone Klipsy Do Taśmy Osłony Standard Do Paneli Ogrodzeniowych PVC 20 szt.

Mocne zielone klipsy montażowe do osłony ogrodzeniowej na płot PCV 450 g. Zabezpieczone filtrami UV. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Brązowe Klipsy Do Taśmy Osłony Premium Do Paneli Ogrodzeniowych PVC 20 szt.

Brązowe klipsy do montażu premium taśmy ogrodzeniowej 1200 g/m² o grubości 1,2 mm na ogrodzeniach panelowych. Odporne na UV i warunki zewnętrzne. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Klipsy Zakończeniowe Do Zielona Taśma Na Panele Premium 20 szt.

Zielone klipsy montażowe przeznaczone wyłącznie do mocowania grubych taśm ogrodzeniowych 1200 g/m² na ogrodzeniach panelowych. Odporne na UV i warunki zewnętrzne. Opakowanie zawiera 20 sztuk klipsów.

14,00

Klipsy GRAFIT Thermo do Taśmy Ogrodzeniowej Thermoplast 19 cm Opak. 10 szt

Klipsy Thermo grafitowe do montażu taśm ogrodzeniowych Thermoplast na ogrodzeniach panelowych z oczkami o wysokości 19 cm. Odporne na UV i warunki zewnętrzne. Opakowanie zawiera 10 sztuk klipsów.

19,00