Siatki na krety

Wysoka jakość siatek na krety gwarancją skuteczności

Rozłożenie siatki na krety pod trawnikiem to sprawdzona i skuteczna metoda na pozbycie się nieustannie pojawiających się w ogrodzie kretowisk. Jednak sam montaż siatki na krety wymaga sporego nakładu pracy, dlatego warto wybrać odpowiedni produkt, który zagwarantuje wieloletnią skuteczność. Nasze siatki na krety produkujemy z wzmocnionego tworzywa sztucznego polipropylenu (BOPP). Wybierając siatkę na krety oprócz materiału, z którego jest wykonana warto zwrócić jednocześnie uwagę na dwa parametry: rozmiar oczka i gramaturę oraz ich wzajemny stosunek. W naszej ofercie znajdziesz siatkę na krety o rozmiarze oczek 15 mm i gramaturze 30 g/m². Optymalny rozmiar oczka w połączeniu z wysoką gramaturą sprawia, że łączenia oczek naszej siatki są mocne, stabilne i gwarantują odpowiednią wytrzymałość na rozerwanie. Zbyt drobne oczka mogłyby zaburzyć system korzeniowy roślin, uniemożliwiając ich wzrost.

Do każdej siatki na krety pod trawnik dodajemy Ci plastikowe kołki do ich łączenia i zabezpieczania przed przesuwaniem. Znajdziesz u nas siatki w rolkach uniwersalnej szerokości 2 m o długościach od 50 m do 300 m.
SIATKA NA KRETY 2 x 50 m
SIATKA NA KRETY 2 x 100 m
SIATKA NA KRETY 2 x 200 m
KOŁKI DO SIATKI NA KRETY

Gwarantujemy ekspresową realizację zamówień.
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Kołki do siatki na krety (100 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

14,00

Kołki do siatki na krety (50 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

7,00

Siatka na krety 2 m x 200 m. Rolka 400 m2.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 16x16mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

355,00 329,00

Siatka na krety 2 m x 100 m. Rolka 200 m2.

Najlepsza siatka na krety, dzięki której pozbędziesz się kretowisk. Mocna siatka przeciw kretom posiada drobne oczka 16x16mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek sprawia, że siatka na krety w ogrodzie jest tak wytrzymała.

185,00

Siatka na krety 2 m x 50 m. Rolka 100 m2.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

105,00 95,00

Siatka na krety metalowa czy plastikowa?

Obecnie zdecydowanie bardziej popularnie stosowane są siatki na krety wykonane z tworzywa sztucznego polipropylenu (BOPP). Prawidłowo zamontowana siatka zabezpieczająca na krety powinna być ułożona pod trawnikiem, pod około 10 cm warstwą ziemi. W ten sposób zapewni skuteczną ochronę przed powstawaniem kretowisk, fałdowaniem się trawnika oraz pozwoli na wykonywanie prac nawadniających i ogrodniczych bez ryzyka jej uszkodzenia. Siatki produkowane z BOPP nie ulegają w glebie rozkładowi i co istotne w przeciwieństwie do siatek metalowych nie korodują. Plastikowe siatki na krety z łatwością możesz docinać nożyczkami lub nożykiem, dzięki czemu łatwo dopasujesz je do każdej powierzchni oraz nie będziesz mieć problemu z zasadzeniem rośliny w miejscu uprzednio zabezpieczonym siatką (wystarczy wyciąć nożykiem w miejscu zasadzenia rośliny fragment siatki). Równie istotną kwestią jest zdecydowanie niższa cena zabezpieczenia trawnika za pomocą polipropylenowej siatki na krety w porównaniu do siatek metalowych. Plastikowe siatki zabezpieczające przed kretami oferowane są najczęściej w wygodnych rolkach do 2 m szerokości i o długościach do nawet 300 m.