Siatka na krety. Najlepsze siatki zabezpieczające przed kretami pod trawnik.Wysokiej jakości siatka na krety - producent

Linarem Siatki Sieci to producent siatki na krety. Nasza siatka na krety produkowana jest ze specjalnie wzmacnianego plastiku. Wykonane z polipropylenu (BOPP) o rozmiarze oczek 15 mm i gramaturze 30 g/m² siatki posiadają pozytywne opinie wśród profesjonalnych ekip zajmujących się aranżacją i realizacją ogrodów. Tylko właściwy rozmiar oczka wraz z podwyższoną gramaturą zapewnia stabilność oczek i gwarantuje odpowiednią wytrzymałość na rozerwanie - niezwykle ważną podczas montażu pod trawnik. Dobrany przez nas rozmiar oczek nie zaburza systemu korzeniowego roślin i jednocześnie nie pozwala kretom przedostać się na powierzchnie. To najbardziej skuteczny sposób na krety zapobiegający powstawaniu kopców i naruszaniu zwartej struktury darni.

Siatki.Linarem - Twój sposób na trawnik bez kopców!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Siatka na krety 2 m x 100 m. Gramatura 30g/m2.

Najlepsza siatka na krety, dzięki której pozbędziesz się kretowisk. Mocna siatka przeciw kretom posiada drobne oczka 16x16mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek sprawia, że siatka na krety w ogrodzie jest tak wytrzymała.

185,00 165,00