Siatka na krety


Twoja walka z kretowiskami przypomina walkę z wiatrakami? Stosowałeś już wiele metod odstraszających, a jednak ciągle widzisz pojawiające się kopce i przekopany trawnik?
Krety to ssaki, których codzienne menu stanowią dżdżownice, larwy owadów lub drobne kręgowce, które namierza dzięki bardzo czułemu słuchowi oraz rozwiniętej zdolności wyczuwania najdrobniejszych drgań. Większość czasu krety spędzają pod ziemią, drążąc tunele na głębokości 20-50 cm, wypychając w ten sposób około 100-150 g ziemi (tzw. kretowni). Na rynku dostępnych jest mnóstwo urządzeń, preparatów, środków chemicznych do walki z kretowiskami, których skuteczność jest bardzo różna. Często w celu osiągnięcia długotrwałego efektu środki te wymagają systematycznego stosowania, co może być bardzo uciążliwe. W tych przypadkach najskuteczniejszą metodą zabezpieczania trawnika przed kretowiskami jest siatka na krety. Dodatkowo jest to metoda w pełni bezpieczna dla kretów. W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości siatki na krety gwarantujące skuteczne zabezpieczenie trawników w najniższej cenie.

Czy siatka na krety jest skuteczna?

Siatka przeciw kretom wykonana z wysokiej jakości tworzyw sztucznych - polipropylenu, która tworzy barierę nie do pokonania dla kretów, które napotykając ją na swojej drodze są zmuszone do zmiany obszaru drążenia tuneli. Krety pozbawione możliwością drążenia kretowisk opuszczają Twój ogród w poszukiwaniu bardziej przyjaznego terenu. Położenie siatki na krety wymaga większego nakładu pracy, jednak efekt, który utrzymuje się przez lata wynagradza wszystko. Zadbany trawnik bez przekopanych kretowisk to marzenie nie jednego z nas. Siatki na krety oprócz funkcji zabezpieczającej przed kretami mają także wpływ na stabilizację gleby na zboczach oraz wzmacniają korzenie roślin.

Siatka na krety metalowa czy plastikowa?

Do najbardziej popularnie stosowanych siatek na krety należą te wykonane ze wzmocnionego tworzywa sztucznego polipropylenu (BOPP). Nie ma potrzeby stosowania pod ziemią ciężkich, drogich, rdzewiejących i metalowych siatek. Oczywiście kluczowym czynnikiem wpływającym na wytrzymałość siatki przeciw kretom wykonanej z tworzywa sztucznego ma rozmiar oczka (od 12 do 18 mm) oraz gramatura (optymalne 30 g/m²). Wspomniane parametry gwarantują skuteczną ochronę trawnika. Zbyt małe oczka siatki na krety mogłyby utrudniać wzrost roślin, zaburzając w ten sposób system korzeniowy, za duże oczka niosłyby ryzyko przedarcia się przez nie małych kretów lub innych gryzoni. Plastikowe siatki na krety możesz dowolnie przycinać i dopasowywać do własnych potrzeb. Nawet jeśli kiedyś będziesz miał potrzebę posadzić drzewo lub krzew w miejscu gdzie rozłożyłeś wcześniej siatkę na krety, będziesz mógł bez problemu w wybranym miejscu wyciąć jej fragment. W naszej ofercie znajdziesz najlepszą siatkę na krety o odpowiednim rozmiarze oczek około 15 mm i gramaturze 30 g/m² w najniższej cenie, wykonane z wytrzymałego podwójne orientowanego polipropylenu. Skuteczność naszych siatek na krety potwierdzają najlepsze opinie wśród użytkowników.
SPRAWDŹ SIATKI NA KRETY 2 x 50 m
SPRAWDŹ SIATKI NA KRETY 2 x 100 m
SPRAWDŹ SIATKI NA KRETY 2 x 200 m
SPRAWDŹ KOŁKI NA KRETY

Gwarantujemy szybką realizację zamówień oraz najniższe ceny siatek na krety w Polsce!
Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową.

Siatka na krety. Siatka przeciw kretom. Rolka 2x100m.

Najlepsza siatka na krety, dzięki której pozbędziesz się kretowisk. Mocna siatka przeciw kretom posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek sprawia, że siatka na krety w ogrodzie jest tak wytrzymała.

185,00

Siatka na krety. Rolka 2x50m. Siatka przeciwko kretom.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 15x15mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

105,00 95,00

Siatka na krety. Rolka 2x200m. Siatka przeciw kretom.

Masz problem z kretami? Mocna siatka na krety to najskuteczniejsze rozwiązanie! Posiada drobne oczka 10x10mm oraz wykonana jest z tworzywa sztucznego nie ulegającego rozkładowi. Dopracowana technologia produkcji i specjalna konstrukcja oczek wpływa na wysoką wytrzymałość siatki.

355,00 329,00

Kołki do siatki na krety (100 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

14,00

Kołki do siatki na krety (50 szt.). Trójzębne.

Kołki przystosowane są do mocowania siatki przeciw kretom w glebie. Długość całkowita 15 cm.

7,00