Linerem jako producent siatki przeciw ptakom do wszelkiego rodzaju zastosowań oferuje wysokiej jakości siatki ochronne dla domu, rolnictwa, przemysłu i innych. Nasza siatka przeciw ptakom rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!

Siatki przeciw ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na ptaki docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Siatka ochronna przeciw szpakom. Siatka na szpaki.

Siatka przeciw ptakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki na szpaki to mocne siatki polietylenowe odporne na promieniowanie UV.

1,30

Siatki ochronne na szpaki. Sposób na szpaki.

Doskonałe zastosowanie ochronne w postaci siatki na szpaki. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,30

Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!