Linerem jako producent siatki przeciw ptakom do wszelkiego rodzaju zastosowań oferuje wysokiej jakości siatki ochronne dla domu, rolnictwa, przemysłu i innych. Nasza siatka przeciw ptakom rozwiąże Państwa problemy z natarczywym ptactwem.
Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!

Siatki przeciw ptakom to nasza specjalność. Jesteśmy liderem na rynku w kwestii odstraszania ptaków. Oferowane przez nas siatki ochronne wykonane z polietylenu to najwyższej jakości produkt skutecznie zabezpieczający powierzchnie i obiekty narażone na niepożądaną obecnością ptaków. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom nasze siatki na ptaki docinamy na dowolny wymiar lub dowolne długości z określonych szerokości.


Siatka ochronna przeciw szpakom. Siatka na szpaki.

Siatka przeciw ptakom to skuteczna metoda zabezpieczenia krzewów i drzew owocowych narażonych na spustoszenie przez natarczywe ptactwo. Siatki na szpaki to mocne siatki polietylenowe odporne na promieniowanie UV.

1,30 1,25

Siatki ochronne na szpaki. Sposób na szpaki.

Doskonałe zastosowanie ochronne w postaci siatki na szpaki. Zabezpieczenie sadów, ogrodów, uprawy, plantacji przed żerującymi ptakami. Siatki ochronne na szpaki nie ulegają biodegradacji, służą przez wiele sezonów, nie tracąc przy tym swej jakości i elastyczności.

1,30

Największy wybór wysokiej jakości siatki przeciw ptakom w najniższych cenach. Sprawdź naszą ofertę!