Firma Linarem oferuje wysokiej jakości siatki budowlane o szerokiej gamie zastosowań. Dostarczamy kompleksowo siatki zabezpieczające każdy teren budowy.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości siatki budowlane przeznaczone do zabezpieczenia i ochrony terenu budowy oraz transportu. Firma Linarem poleca m.in. siatki rusztowaniowe, plandeki, siatki do transportu, siatki bezpieczeństwa bhp oraz wiele innych.


Siatka cieniująca 1,5m x 25m. Dzianina osłonowa 90%.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 100 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

164,00 139,00

Siatka ochronna na rusztowania RST150. Plandeka budowlana.

Siatka ochronna na rusztowania RST150 jest gęsta i wytrzymałą plandeką budowlaną stosowaną do ochrony pracowników pracujących na wysokości przed promieniami słonecznymi, wiatrem oraz zabezpiecza przed przedostaniem się pyłu budowlanego na tereny sąsiednie.

6,99

Siatka cieniująca 1,5m x 50m. Dzianina osłonowa 62%.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 200 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

179,00 155,00

Siatka bezpieczeństwa Typ U do zabezpieczenia pionowego rusztowań (tylko na zamówienie)

Siatki bezpieczeństwa BHP typu U na rusztowania wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przy pracach na wysokościach. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm.

0,00

Siatka cieniująca 1,5m x 50m. Dzianina osłonowa 90%.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 200 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

255,00 234,00

Siatka na rusztowania RST55. Siatka rusztowaniowa.

Siatka na rusztowania RST55 stosowana jest do ochrony pracowników na elewacji przed wiatrem, promieniowaniem słonecznym oraz niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Siatka rusztowaniowa redukuje wydostawanie się pyłu lub kurzu poza teren prowadzonych prac.

2,79 1,99

Siatki cieniujące o gramaturze 150 g/m2. Cieniówki.

Siatki cieniujące to sprawdzone rozwiązanie w budownictwie zabezpieczające przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem lub opadami atmosferycznymi, zapewniając przy tym optymalną wentylacje. Siatka cieniująca jest nietoksyczna, trudnopalna, odporna na promienie UV.

6,99

Siatka bezpieczeństwa Typ S do zabezpieczenia poziomego (tylko na zamówienie)

Siatki bezpieczeństwa BHP typu S wykonane są zgodnie z normą EN 1263-1. Siatki BHP stanowią dodatkową ochronę przed skutkami upadków z wyskości. Dostępne są trzy wymiary oczek: 45/ 60/ 100mm. Siatki bezpieczeństwa wraz z akcesoriami wyceniane i dobierane są pod konkretne zamówienie.

0,00

Siatki zabezpieczające przed pyłem. Gramatura 150 g/m2. Osłona przeciwpyłowa.

Siatka zabezpieczająca przed pyłem to bardzo mocna, gęsta siatka osłonowa wykonana z polietylenu (PE HD) który jest trudnopalny, nietoksyczny oraz nie ulega biodegradacji. Siatki przeciwpyłowe odporne są na pleśń i grzyby, gwarantują ochronę przed promieniowaniem słonecznym UV.

6,99

Siatka na rusztowania RST90. Siatka rusztowaniowa.

Siatka na rusztowania RST90 stosowana jest do ochrony pracowników na elewacji przed wiatrem, promieniowaniem słonecznym oraz niekorzystnymi warunkami zewnętrznymi. Siatka rusztowaniowa redukuje wydostawanie się pyłu lub kurzu poza teren prowadzonych prac.

3,99 2,90

Siatka zacieniająca gramatura 55 g/m2. Siatka osłonowa.

Siatka zacieniająca stosowana jest przy mniejszych pracach remontowo-budowlanych. Siatki zacieniające służą głównie do osłony przed wiatrem, uporczywymi promieniami słonecznymi oraz jako osłona przed opadami atmosferycznymi. Gęste oczka siatki układają się w trójkąty.

2,79

Siatka zabezpieczająca regały HUCK oko 100x100mm (tylko na zamówienie)

Siatka ochronna na regały magazynowe szyte w żądanym przez klienta rozmiarze, oczko 100mm, fi 5mm, kolor zielony. Wykonana z wysoce wytrzymałego polipropylenu jako zabezpieczenie przed spadającymi towarami. Wszystkie siatki dostępne są z lina krawędziową

0,00