Firma LINAREM poleca wysokiej jakości siatki ochronne na dachy przeznaczone do ochrony dachów i innych przestrzeni narażonych na obecność uciążliwych ptaków.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Firma Linarem jest liderem w Polsce w temacie siatek przeciw ptakom. Posiadamy niezbędną wiedzę i wieloletnie doświadczenie w kwestii odstraszania ptaków oraz gwarantujemy wysoką jakość i skuteczność naszych siatek ochronnych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów przygotowujemy siatki na ptaki na dowolny wymiar oraz sprzedajemy w całych arkuszach 10mx10m.


Siatki przeciw gołębiom na dachy oko 50x50mm. DOCIĘTA NA WYMIAR do 100m2.

Skuteczne zabezpieczenie dachu przed gołębiami oraz innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw gołębiom na dachy stanowi idealną osłonę przed ptakami, co umożliwia skuteczną ochronę różnych powierzchni zadaszających.

5,99

Rolka 100m2 siatki przeciw ptakom na dachy oko 50x50mm. Rolka 10x10m.

Rolka 100m² siatki przeciw ptakom na dachy to doskonałe zabezpieczenie różnych powierzchni zadaszająch przed gołębiami lub innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw ptakom na dachy to polietylenowa siatka ochronna, doskonale odporna na warunki zewnętrzne.

289,00

Siatka przeciw ptakom 50mm na dach Piaskowa Rolka 5m x 5m (25m2)

Siatka przeciw ptakom 50 mm w arkuszu 5 m x 5 m (25m2) w kolorze piaskowym. Doskonała do zabezpieczenia przestrzeni przed gołębiami, mewami i innymi ptakami podobnej wielkości. Wykonana z mocnego polietylenowego sznurka o grubości 1 mm. Odporna na UV. Gramatura 21 g/m2.

77,50

Rolka 400m2 siatki przeciw ptakom na dachy oko 50x50mm. Rolka 20x20m.

Rolka 400m² siatki przeciw ptakom na dachy to doskonałe zabezpieczenie różnych powierzchni przed gołębiami lub innymi ptakami o podobnej wielkości. Siatka przeciw ptakom to polietylenowa siatka ochronna, odporna na warunki zewnętrzne.

1 222,00

Firma LINAREM poleca wysokiej jakości siatki ochronne na dachy przeznaczone do ochrony dachów i innych przestrzeni narażonych na obecność uciążliwych ptaków. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!