Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o oku 40x40 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla ptaków o większych i średnich rozmiarach jak bażanty, kury, kaczki czy gołębie. Siatka wolierowa o 4 cm oczku to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi, innymi ptakami przenoszącymi choroby oraz większymi drapieżnikami lądowymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Sortowanie:

Polietylenowa siatka wolierowa do zadaszenia woliery. Oczka w romby 40 x 40 mm. Czarna.

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor czarny.

3,40

Zielona siatka wolierowa. Woliera dla gołębi. Oczka w romby 40 x 40 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 40 mm x 40 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor zielony.

3,40

Siatka na woliery o oczku 40x40 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!