Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o oku 30x30 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla ptaków o większych i średnich rozmiarach jak bażanty, kury, kaczki czy gołębie. Siatka wolierowa o 3 cm oczku to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi, innymi ptakami przenoszącymi choroby oraz większymi drapieżnikami lądowymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Siatka na woliery oko 30mm x 30mm. Polietylenowa siatka wolierowa.

Wysokiej jakości polietylenowa siatka na woliery o oku 30mm x 30mm stosowana jest jako zabezpieczenie hodowli dużych i małych ptaków przed drapieżnikami lub innymi ptakami. Siatki wolierowe charakteryzują się lekkością, odpornością na warunki zewnętrzne oraz duża wytrzymałością.

4,70

Siatka na woliery hodowlana oko 28mm. Piaskowa.

Name
NOWOŚĆ

Siatka na woliery hodowlana oko 28mm. Piaskowa.

Siatka hodowlana w kolorze piaskowym o drobnym oczku 28mm to doskonałe sposób na zabezpieczenie woliery przed ptactwem drapieżnym, a także drobnymi zanieczyszczeniami jak liście czy gałęzie. Sieć wykonana jest ze sznurka polietylenowego, przeznaczona do całorocznego użytkowania.

6,90

Siatka na woliery o oczku 30x30 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!