Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o gęstym oku 25x25 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla małych ptaków hodowlanych, ptaków ozdobnych. Siatka wolierowa o oku 2,5 cm to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi, innymi ptakami przenoszącymi choroby w tym wróblami oraz drapieżnikami lądowymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Sortowanie:

Czarna siatka wolierowa. Woliera dla ptaków. Oczka w romby 25 x 25 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 25 mm x 25 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia zbiorników wodnych przed liśćmi. Kolor czarny.

5,70 4,50

Zielona siatka hodowlana do woliery. Oczka w romby 25 x 25 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 25 mm x 25 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zadaszenia wolier w kształcie stożka i zabezpieczenia przed jastrzębiami. Kolor zielony.

5,70

Siatka na woliery o gęstym oczku 25x25 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!