Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o gęstym oku 20x20 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla małych ptaków hodowlanych, ptaków ozdobnych. Siatka wolierowa o oku 2 cm to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi, innymi ptakami przenoszącymi choroby w tym wróblami oraz drapieżnikami lądowymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Sortowanie:

Czarna siatka wolierowa do zadaszenia woliery. Oczka w romby 20 x 20 mm

Polietylenowa siatka do woliery o oczkach 20 mm x 20 mm. Oczka w układzie rombowym. Polecana zwłaszcza do zabezpieczenia wolier przed wróblami oraz zbiorników wodnych przed spadającymi liścmi. Kolor czarny.

7,20

Siatka na woliery o gęstym oczku 20x20 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!