Siatka na woliery to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia wybiegów dla zwierząt hodowlanych. Siatka na wolierę o gęstym oku 20x20 mm doskonale sprawdza się jako zabezpieczenie wolier dla małych ptaków hodowlanych, ptaków ozdobnych. Siatka wolierowa o oku 2 cm to również idealne rozwiązanie do zabezpieczenia woliery od góry przed atakującymi ptakami drapieżnymi, innymi ptakami przenoszącymi choroby w tym wróblami oraz drapieżnikami lądowymi.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe dla każdego gatunku ptaków. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki na wolierę dla danego gatunku lub zagrożenia.


Siatka na woliery oko 20mm x 20mm. Polietylenowa siatka wolierowa.

Mocna, gęsta polietylenowa siatka na woliery o oku 20mm x 20mm stosowana do ochrony hodowli małych ptaków przed drapieżnikami lub innymi ptakami. Siatki wolierowe charakteryzują się odpornością na warunki zewnętrzne oraz duża wytrzymałością mechaniczną.

6,80

Siatka na woliery hodowlana oko 19mm. Piaskowa.

Siatka wolierowa o bardzo gęstym oczku 19mm, szczególnie polecana do ochrony przed najdrobniejszym ptactwem jak szpaki czy wróble. Dostępna w jasnobeżowym kolorze, pleciona ze sznurka o grubości 1mm. Siatka na woliery przeznaczona jest do stosowania przez cały rok.

10,70 8,90

Siatka na woliery o gęstym oczku 20x20 mm wykonana z polietylenu o wysokiej gęstości. Gwarantujemy wysoką jakość materiału oraz szybką realizację zamówień!