Firma Linarem produkuje siatki na okna i ściany sal gimnastycznych, hal sportowych. Sportowa siatka na okna tzw. piłkołap wykonywana jest na dowolny wymiar oraz dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki ochronne na okna i ściany hal sportowych, sal gimnastycznych to rozwiązanie eliminujące problem uderzeń piłek lub innego sprzętu sportowego w zagrożone elementy szklane wyposażenia hal sportowych. Siatka na okna typu piłkołap skutecznie absorbuje energię uderzonej piłki skutecznie chroniąc okna i ściany przed uszkodzeniem.


Sortuj według:

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 100x100mm fi 3 mm.

Bezwęzłowy piłkochwyt firmy Huck wykonany z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości o oczku 100mm. Piłkochwyt posiada swobodną i elastyczną strukturę, występuje w kilku kolorach, dlatego jest bardzo popularnym wyborem zwłaszcza w halach sportowych.

9,80

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 120mm x 120mm fi 3mm

Bezwęzłowa siatka na piłkochwyty wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 120mm x 120mm oraz grubości linki (splotu) 3mm. Piłkochwyt dostępny w kolorze zielonym oraz niebieskim.

7,99

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 100x100mm fi 4,75mm

Bardzo mocna bezwęzłowa siatka na piłkochwyty wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 100x100mm oraz grubości linki (splotu) 4,75mm. Piłkochwyt dostępny w wielu kolorach.

19,00

Firma Linarem produkuje siatki na okna i ściany sal gimnastycznych, hal sportowych. Sportowa siatka na okna tzw. piłkołap wykonywana jest na dowolny wymiar oraz dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta. Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!