Firma Linarem produkuje własny asortyment siatek na korty tenisowe. Siatka na kort tenisowy wykonywana jest na dowolny wymiar w różnych wariantach kolorystycznych. Siatka na kort tenisowy wykonywana jest w wersjach o zmniejszonych oczkach z materiału polipropylenowego lub polietylenowego.


Gwarantujemy szybką wysyłkę siatki na kort tenisowy oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatka na kort tenisowy stosowana jest jako ogrodzenie kortu, zabezpieczając obiekt przed wypadanie piłek. Siatka na kort tenisowy wykonana jest z tworzyw sztucznych które są odporne na warunki zewnętrzne, wilgoć i promienie UV. Polipropylenowe oraz polietylenowe siatki na korty tenisowe charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną i brakiem ryzyka odkształceń przy zachowaniu estetycznego wyglądu. Polecamy!


Sortowanie:

Siatka do tenisa. Siatka na kort tenisowy oczko 45x45 fi 4mm.

Siatka do tenisa o kwadratowym oczku 45x45mm doskonale sprawdza się na kortach tenisowych jako ich ogrodzenie i siatka grodząca. Piłkochwyt posiada stabilizację UV i dostępny jest wyłącznie w zielonym kolorze.

14,20

Siatka tenisowa. Siatka na kort tenisowy oczko 48x48mm fi 3mm.

Mocna siatka do tenisa ziemnego to polietylenowa siatka sportowa potocznie zwaną siatką na piłkochwyty. Piłkochwyt charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną przez co idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie kortu tenisowego oraz widzów.

14,90

Siatka tenisowa. Polietylen oczko 48x48mm fi 2,5mm.

Gruba siatka ochronna do tenisa ziemnego to polietylenowa siatka sportowa potocznie zwaną siatką na piłkochwyty. Piłkochwyt charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną przez co idealnie sprawdza się jako zabezpieczenie kortu tenisowego oraz widzów.

13,90

Siatka do tenisa. Siatka na kort tenisowy oczko 45x45 fi 3mm.

Bardzo lekka siatka polipropylenowa o gramaturze 190g/m2. Siatka do tenisa wykonana z bezwęzłowego polipropylenu małym, uniwersalnym oczku 45x45mm. Piłkochwyt dostępny jest w dwóch kolorach: czarnym oraz białym.

12,70

Siatka do tenisa. Siatka na kort tenisowy oczko 45x45 fi 5mm.

Bardzo mocna siatka do tenisa wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 45mm x 45mm oraz grubości splotu 5mm. Piłkochwyt doskonale sprawdza się jako ogrodzenie kortu tenisowego. Waga 475g/m2.

24,50