Firma Linarem produkuje własne siatki na boisko czyli tzw. Piłkochwyty. Siatka na boisko wykonywana jest z polipropylenu lub polietylenu. Siatki na boiska wykonujemy na dowolny wymiar, obszywamy liną krawędziową oraz dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.
Siatka na boisko to najwyższej jakości piłkochwyt z gwarancją szybkiej realizacji i najniższej ceny!

Sposób wykonania siakti na boisko sportowe przeszedł w ostatnich latach bardzo dużą metamorfozę. Klienci powoli odchodzą od ciężkich metalowych siatek podatnych na trwałe odkształcenia na rzecz siatki na boiska wykonanej z tworzyw sztucznych takich jak polietylen lub polipropylen. Siatka na boisko sportowe wykonana z tworzyw sztucznym jest odporne na warunki zewnętrzne, wilgoć i promienie UV. Polipropylenowe oraz polietylenowe siatki na boiska charakteryzują się dużą wytrzymałością mechaniczną i brakiem ryzyka odkształceń przy zachowaniu estetycznego wyglądu. Polecamy!


Sortowanie:

Siatki na boiska. Polietylen oko 48mm x 48mm splotka fi 2,5mm.

Wysokiej jakości siatka na boisko o oczku 48mm charakteryzuje się dużą wytrzymałością mechaniczną oraz odpornością na warunki zewnętrze. Piłkochwyt od drobnym oczku to doskonały wybór na boiska wielofunkcyjne, który zwiększa jego funkcjonalność.

12,50

Siatka na boisko. Polipropylen oko 100x100 fi 4mm.

Mocna bezwęzłowa siatka na boisko o oczku 100x100mm o sznurku grubości 4mm. Siatka polipropylenowa dostępna jest w najbardziej popularnym zielonym kolorze. Siatka na boisko jest przystosowana do warunków zewnętrznych.

9,30

Siatka na boisko. Polipropylen oko 45mm x 45mm fi 3mm.

Bezwęzłowa siatka na boisko o wielkości oczka 45x45mm i sznurku 3mm. Piłkochwyt dostępny jest w kolorach czarnym oraz białym. Siatki na boisko cechuje bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna.

10,60

Siatki na boiska. Polietylen oko 48 x 48mm splotka fi 3mm.

Mocna siatka na boisko, wykonana z węzłowego polietylenu o uniwersalnym oczku 48x48mm. Piłkochwyt przystosowany jest do warunków zewnętrznych i przeznaczony jest głównie na boiska wielofunkcyjne.

13,70

Siatka na boisko. Polipropylen oko 45x45 fi 4mm.

Bezwęzłowa siatka na boisko wykonana jest z odpornego na uszkodzenia mechaniczne polipropylenu. Siatka na boisko dostępna jest w kolorze zielonym. Gramatura siatki wynosi 205g/m2.

12,50

Siatka na boisko. Polipropylen oko 80x80 fi 5mm.

Gruba bezwęzłowa siatka na boisko o kwadratowym oczku, o wymiarach 80x80mm. Siatka na boisko doskonale sprawdza się w zastosowaniu na zewnątrz oraz zapewnia wieloletnie użytkowanie. Piłkochwyt występuje wyłącznie w kolorze zielonym.

12,30

Siatki na boiska. Polietylen oko 100 x 100mm splotka fi 4mm.

Polietylenowa siatka na orlik o wysokiej wytrzymałości o oczku 100mm x 100mm oraz grubości linki (splotu) 4mm. Piłkochwyt doskonale sprawdza się jako ogrodzenie orlika i innych obiektów sportowych.

11,10

Firma Linarem produkuje własne siatki na boisko czyli tzw. Piłkochwyty. Siatka na boisko wykonywana jest z polipropylenu lub polietylenu. Siatki na boiska wykonujemy na dowolny wymiar, obszywamy liną krawędziową oraz dostosowujemy indywidualnie do potrzeb klienta.