Firma Linarem posiada w ofercie profesjonalne, polipropylenowe piłkochwyty Huck. Siatki Huck oferujemy na dowolnych wymiarach.
Gwarantujemy szybką wysyłkę siatek Huck oraz najniższe ceny w Polsce! Zapraszam do zapoznania się z naszą pełną ofertą piłkochwytów
Polipropylenowe piłkochwyty Huck stosuje się na wszelkiego rodzaju boiskach sportowych zewnętrznych oraz wewnętrznych, salach gimnastycznych, boiskach wielofunkcyjnych. Piłkochwyty Huck służą do wychwytywania piłek ale może również pełnić funkcję siatki ochronnej, zabezpieczając np. kibiców, trybuny, ściany, okna oraz inne elementy narażone na uderzenie piłką.


Sortowanie:

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 100x100mm fi 3 mm.

Bezwęzłowy piłkochwyt firmy Huck wykonany z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości o oczku 100mm. Piłkochwyt posiada swobodną i elastyczną strukturę, występuje w kilku kolorach, dlatego jest bardzo popularnym wyborem zwłaszcza w halach sportowych.

9,80

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 120mm x 120mm fi 3mm

Bezwęzłowa siatka na piłkochwyty wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 120mm x 120mm oraz grubości linki (splotu) 3mm. Piłkochwyt dostępny w kolorze zielonym oraz niebieskim.

7,99

Siatka na piłkochwyty Huck. Piłkochwyt oczko 100x100mm fi 4,75mm

Bardzo mocna bezwęzłowa siatka na piłkochwyty wykonana z polipropylenu o wysokiej wytrzymałości o oczku 100x100mm oraz grubości linki (splotu) 4,75mm. Piłkochwyt dostępny w wielu kolorach.

19,00