Siatka na woliery dla ptaków ozdobnych to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia miejsc przeznaczonych do hodowli ptaków ozdobnych. Woliera dla ptaków ozdobnych zabezpieczona naszymi siatkami gwarantuje bezpieczeństwo hodowanego ptactwa. Zabezpieczenie woliery jest dwutorowe. Z jednej strony siatki wolierowe wykluczają możliwość ucieczki ptaków ozdobnych, a z drugiej strony zabezpieczają je przed drapieżnikami takimi jak lis czy jastrząb.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery dla ptaków ozdobnych dla to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe także dla innych gatunków ptaków hodowlanych. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki dla woliery ptaków ozdobnych pod względem zagrożenia oraz wymiaru. Posiadamy również w ofercie metalowe siatki hodowlane - zgrzewane i heksagonalne.


Sortowanie:

Woliera dla ptaków ozdobnych. Siatki wolierowe dla ptaków ozdobnych oko 30mm x 30mm.

Siatki na woliery dla ptaków ozdobnych wykonane z niebiodegradowalnego tworzywa - polietylenu, który jest nieszkodliwy dla ptaków. Siatki wolerowe dla ptaków ozdobnych posiadają charakterystyczne oczka układające się w romby co przekształca się na wysoką estetykę woliera.

4,99

Woliera dla ptaków ozdobnych. Siatki wolierowe dla ptaków ozdobnych oko 60mm x 60mm.

Siatka hodowlana dla ptaków ozdobnych jest niezbędnym elementem zabezpieczenia miejsca, gdzie występuje ptaszarnia (woliera) ptaków ozdobnych. Siatki hodowlane dla ptaków ozdobnych są doskonałym zabezpieczeniem przed atakującymi drapieżnikami z zewnątrz.

2,90