Siatka na woliery dla gołębi to wysokiej jakości siatka sznurkowa wykonana z polietylenu stosowana do zabezpieczenia miejsc przeznaczonych do hodowli gołębi. Woliera dla gołębi zabezpieczona naszymi siatkami gwarantuje bezpieczeństwo hodowanego ptactwa. Zabezpieczenie woliery jest dwutorowe. Z jednej strony siatki wolierowe wykluczają możliwość ucieczki gołębi, a z drugiej strony zabezpieczają je przed drapieżnikami takimi jak lis czy jastrząb.
Gwarantujemy szybką wysyłkę oraz najniższe ceny w Polsce!

Siatki na woliery dla gołębi to nasza specjalność. Posiadamy siatki wolierowe także dla innych gatunków ptaków hodowlanych. Nasze siatki hodowlane różnią się wielkością oczka oraz szerokościami beli z której są docinane. Nasi specjaliści zawsze chętnie doradzą Państwu w kwestii wyboru odpowiedniej siatki dla woliery dla gołębi pod względem zagrożenia oraz wymiaru. Posiadamy również w ofercie metalowe siatki hodowlane - zgrzewane i heksagonalne.


Sortowanie:

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi oko 40mm x 40mm.

Wysokiej jakości siatki na woliery dla gołębi wykonane z niebiodegradowalnego tworzywa - polietylenu. Siatka na woliery dla gołębi doskonale odporna na warunki atmosferyczne, skutecznie zabezpiecza przed drapieżnikami. Idealne zastosowanie w hodowli gołębi, gołębi ozdobnych.

3,50

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi oko 20 mm x 20 mm.

Gęsta polietylenowa siatka na woliery do hodowli gołębi i zadaszenia gołębnika. Siatka wolierowa dostępna w czarnym kolorze o oczkach 20 mm układającymi się w romb. Doskonale chroni przed wróblami i jastrzębiami. Dostępna w szerokości 5,60 m. Gramatura siatki wynosi 115 g/m². Odporna na UV.

6,90

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi oko 25mm x 25mm.

Polietylenowe siatki na gołębie hodowlane doskonale wytrzymałe na warunki atmosferyczne. Siatki hodowlane dla gołębi zabezpieczają hodowle przed wróblami, które są nosicielami wielu chorób oraz chronią przed drapieżnikami.

5,70

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi 60mm x 60mm. Zielona.

Zielona siatka na woliery wykonana z wytrzymałego polietylenu przeznaczona do całorocznego stosowania w każdych warunkach. Siatka wolierowa dostępna w wybranych szerokościach rolek, posiada stabilizację UV.

2,90

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi 40mm x 40mm. Zielona.

Zielona siatka na woliery wykonana z wytrzymałego polietylenu przeznaczona do całorocznego stosowania w każdych warunkach. Siatka wolierowa dostępna w wybranych szerokościach rolek, posiada stabilizację UV.

3,50

Woliera dla gołębi. Siatka na woliery dla gołębi oko 30mm x 30mm.

Siatki na woliery dla gołębi charakteryzują się lekkością i odpornością na warunki zewnętrzne oraz dużą wytrzymałością mechaniczną. Idealna ochrona dla gołębi hodowlanych przed drapieżnikami oraz wróblami, które przenoszą ptasie choroby. Siatka na woliery to profesjonalne ogrodzenie.

4,70