Siatki cieniujące

Szukasz estetycznego sposobu na uszczelnienie Twojego ogrodzenia? Chcesz ochronić samochód, rośliny i krzewy przed nadmiernym nasłonecznieniem? A może szukasz tkaniny ograniczającej porywiste podmuchy wiatru?

Siatki cieniujące do osłony przed słońcem i wiatrem

Odkryj skuteczny, relatywnie tani oraz nowoczesny sposób na zamaskowanie swojego ogrodzenia i nie przejmuj się więcej wścibskimi sąsiadami. Sprawdź też jak skutecznie zabezpieczysz rośliny, krzewy czy samochód przed nadmiernym słońcem, gradem, wiatrem i innymi niekorzystnymi warunkami. Siatki cieniujące produkujemy z wysokiej jakości materiału, dzięki czemu są one mocne i nie porwą się pod wpływem mocnego wiatru czy naciągania podczas montażu. Wszystkie tkaniny cieniujące 90% zabezpieczone są filtrami UV, dzięki czemu będą służyć Ci przez wiele lat. W naszej ofercie znajdziesz siatki cieniująco osłonowe oferujące stopnie zacienienia od 60% do aż 95%, dostępne w najbardziej popularnych i uniwersalnych kolorach: zielonym, czarnozielonym i szarym. Oferujemy osłony cieniujące w rolkach o wysokości od 1,2 m do 3 m oraz długości od 25 m do 100 m. Siatki cieniujące z naszej oferty posiadają wysokie opinie zadowolonych użytkowników.

Zielone opaski zaciskowe 10 cm. Opakowanie 100 sztuk.

Zielone opaski zaciskowe w opakowaniu zawierającym 100 sztuk. Doskonale sprawdzają się do mocowania siatki cieniującej do metalowej siatki ogrodzeniowej, stalowej linki, barierek oraz innych elementów. Opaski są odporne na warunki zewnętrzne.

3,50

Białe opaski do siatki cieniującej 8 cm - 100 sztuk

Opaski zaciskowe są jednym ze sposobów łączenia siatki z linką stalową przy montażu siatek ochronnych oraz jako łącznik fragmentów siatek. Zaletą opasek zaciskowych jest ich elastyczność oraz dyskretny wygląd nie rzucający się w oczy.

3,50

Siatka zacieniająca. Dzianina cieniująca 150 g/m2.

Tkanina cieniująca wykonana jest z polietylenu, tworzywa sztucznego o zwiększonej gęstości. Siatka zacieniająca jest odporna na działanie promieniowania UV, czynniki atmosferyczne oraz na grzyby i pleśń. Dzianina znajduje szerokie zastosowanie w rolnictwie, ogrodnictwie a także przy zacienianiu terenów rekreacyjnych, wypoczynkowych.

6,99

Siatka cieniująca 3m x 5m. Dzianina osłonowa 62%. Siatka przeciwpyłowa.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej.

31,50

Siatka cieniująca 3m x 5m. Dzianina osłonowa 90%. Siatka przeciwpyłowa.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej.

48,00

Siatka cieniująca 3m x 10m. Dzianina osłonowa 62%. Siatka przeciwpyłowa.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej.

63,00

Siatka cieniująca 1,5m x 25m. Dzianina osłonowa 75%.

Siatka cieniująca w rolce o wymiarach 1,5m x 25m w kolorze ciemnozielonym o 75% stopniu zacienienia. Na dłuższych brzegach posiada otwory montażowe do mocowania. Gratis 100 sztuk opasek zaciskowych.

82,00

Siatka cieniująca 3m x 10m. Dzianina osłonowa 90%. Siatka przeciwpyłowa.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej.

93,00

Siatka cieniująca 3m x 20m. Dzianina osłonowa 62%. Siatka przeciwpyłowa.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej.

126,00

Siatka cieniująca 1,5m x 25m. Dzianina osłonowa 90%.

Gęsta siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Tkanina posiada specjalne oczka ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 100 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

164,00 139,00

Siatka cieniująca 90% Osłonowa na ogrodzenie Zielona

Ciemnozielona siatka cieniująca 90% - zapewnia zaledwie 10% przejrzystości. Dostępne wysokości 1,5 m i 2 m oraz długości od 25 m do 50 m. Doskonała do zacienienia ogrodzenia. Wysoka gramatura - 140 g/m². Odporna na promieniowanie UV. Gratis - zielone opaski zaciskowe.

164,00 139,00

Siatka cieniująca 1,5m x 50m. Dzianina osłonowa 62%.

Siatka cieniująca w kolorze ciemnozielonym, wykonana z materiału odpornego na UV. Posiada specjalne otwory ułatwiające montaż do siatki ogrodzeniowej. W zestawie z siatką 200 sztuk opasek mocujących w kolorze siatki.

179,00 155,00

Do czego służą siatki cieniujące osłonowe?

Siatki cieniujące znane również jako osłony cieniujące czy maty cieniujące to gęste tkaniny, zaplatane na przemian z układających się w poprzek oraz wzdłużnie taśm i włókien polietylenu. W zależności od gęstości materiału, grubości i szerokości nici polietylenowych nasze tkaniny zapewniają zacienienie od około 60% do nawet 95%. Osłony cieniujące doskonale sprawdzają się do ochrony przed nadmiernym nasłonecznieniem, podmuchami wiatru, deszczem, śniegiem, gradem oraz innymi niekorzystnymi warunkami pogodowymi. Wykonywane przez nas tkaniny cieniujące są niezwykle wytrzymałe na rozerwanie, a przy tym lekkie oraz zapewniają przepływ powietrza.

Jakie siatki cieniujące wybrać?

Siatki cieniujące oferujące ponad 90% zacienienie zdecydowanie najbardziej popularnie wykorzystywane są jako siatki maskujące na ogrodzenia. Gęste tkaniny stanowią w ten sposób alternatywny, nowoczesny sposób na stworzenie szczelniejszego ogrodzenia, które znacznie podnosi poziom prywatności oraz chroni przed wiatrem, śniegiem i zanieczyszczeniami. Gęste maty cieniujące doskonale sprawdzają się również jako osłona balkonów, parkingów, podjazdów samochodowych czy placów budowy.
SZARE SIATKI CIENIUJĄCE 95%
SIATKI CIENIUJĄCE 90%

Osłony cieniujące o stopniach zacienienia poniżej od 60% do 80% doskonale sprawdzają się w szkółkarstwie, leśnictwie (do zbioru nasion) oraz jako osłony tuneli ogrodowych, szklarni, roślin czy krzewów. W okresie zimy i mrozów rzadsze tkaniny cieniujące mogą osłaniać rośliny przed mrozem, zapewniając odpowiednią cyrkulację powietrza.
SIATKI CIENIUJĄCE 75%
SIATKI CIENIUJĄCE 62%