Siatka bezpieczeństwa

siatka bezpieczeństwa
Bezpieczeństwo wymagane jest w każdym miejscu działalności ludzi, zwłaszcza gdzie istnieje zwiększone prawdopodobieństwo zajścia zdarzeń, które mogą narazić czyjeś życie lub zdrowie. Oczywiście w kwestii bezpieczeństwa dużo zależy samego człowieka, jego skupienia, uwagi, ostrożności i stosowania się do zasad BHP. Życie i zdrowie jest jednak tylko jedno, dlatego zawsze należy dokonać pełnych starań aby w maksymalny sposób zabezpieczyć dane miejsce przed niebezpiecznym zdarzeniem. W wielu miejscach podczas prac budowlanych, w wysoko składowych magazynach istnieje konieczność asekuracji przed upadkiem ludzi, bądź innych elementów. Oczywiście zastosowane rozwiązanie musi gwarantować pełną skuteczność w razie wystąpienia niepożądanego zdarzenia.

Doskonałym rozwiązaniem przy zabezpieczenia prac na wysokości, krawędziach, rusztowaniach czy też ochrony wysoko składowanych magazynów jest siatka bezpieczeństwa. Cechuje się ona dużą elastycznością, która nadaje siatkom asekuracyjnym bardzo dużą wytrzymałość mechaniczną. Każda siatka bezpieczeństwa podlega atestowaniu, co potwierdza gwarancję skutecznej asekuracji w razie upadku człowieka lub innych przedmiotów.

Siatka bezpieczeństwa wykonywana jest z polipropylenu o podwyższonej gęstości o grubości sznurka 4,75mm. Ogromną zaletą siatki bezpieczeństwa jest możliwość ich dowolnej konfiguracji, dopasowania do miejsca, które należy zabezpieczyć. Siatki asekuracyjne obszywane są po obwodzie sznurkiem o grubości ok. 5mm. Między oczkami posiadają przeplecioną nylonową linę do montażu o grubości 12mm i wytrzymałości 30kN. Siatka bezpieczeństwa dostępna jest w różnych rozmiarach oczek od 45-100mm. Oferujemy także możliwość wszycia w siatki bezpieczeństwa tkaniny rusztowaniowej chroniącej przed drobnymi przedmiotami typu narzędzia budowlane, gruz czy odpadający tynk.


Zobacz siatki bezpieczeństwa na YouTube!

siatka bezpieczeństwa
Siatki bezpieczeństwa


siatki bezpieczeństwa
siatka bezpieczeństwa
siatki bezpieczeństwa