<
PRODUCENT SIATKI DO PIŁKI NOŻNEJ


Producent siatki piłkarskiej


siatka piłkarskaW większości państw na całym świecie, w tym także w Polsce piłka nożna jest dominującą dyscpliną sportu. Nic dziwnego zatem, że przy tak dużej popularności niemal w każdej miejscowości możemy natknąć się na boisko piłkarskie, orliki i inne obiekty przeznaczone do grę w piłkę nożną. Ciężko wyobrazić sobie jednak boisko niezabezpieczone siatkami ochronnymi. Piłkochwyty stały się podstawowym elementem wyposażenia obiektów sportowych, ponieważ zwiększają poziom bezpieczeństwa rozgrywek sportowych, chroniąc przed wypadaniem poza pole gry sprzętu sportowego. Siatki do piłki nożnej montowane są zarówno na ogrodzeniach obiektów piłkarskich lub jako piłkołapy za bramkami. Nie można oczywiście zapominać o piłce halowej gdzie także wykorzystuje się siatki do piłki nożnej do ochrony okien, ścian, sufitu czy trybun. Siatka piłkarska to jednak dość szerokie pojęcie obejmujące oprócz siatki na piłkochwyty także siatki na bramki piłkarskie.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno siatki piłkarskie na piłkochwyty, na ogrodzenia sportowe oraz do bramek piłkarskich. Siatka do piłki nożnej produkowana jest z tworzyw sztucznych, które posiadają odpowiednie właściwości i najwyższą trwałość: polietylenu oraz polipropylenu. Siatki sportowe wykonujemy na dowolne wymiary wykańczając brzegi siatki grubą nicią o grubości ok. 5mm.

Zapewniając kompleksowość usług w ofercie Linarem znajdują się również akcesoria montażowe do montażu i naciagu siatki do piłki nożnej. 

Sprawdź naszą oferte zawierającą siatki do piłki nożnej!


Siatka do piłki nożnej


Linarem to uznany producent siatki do piłki nożnej, która wykonana jest z polietylenu lub bezwęzłowego polipropylenu. Siatka do piłki nożnej cechuje się lekkością co znacznie ułatwia pracę montażystom. Ogrodzenia sportowe z siatki do pilki nożnej (piłkochwytu)są coraz bardziej popularne i systematycznie zastępują wszelkie ogrodzenia z siatek metalowych. Siatka do pilki nożnej doskonale przystosowana jest do obciążeń jakie niosą ze sobą uderzenia piłką. Piłkochwyty amortyzują uderzenia, przez co energia pędzących piłek rozkłada się na całej powierzchni siatek ochronnych nie powodując ich deformacji. Siatka piłkarska zabezpieczająca obiekty piłkarskie jest przystosowana do zmiennych warunków pogodowych i umożliwia ich eksploatację przez cały rok. W celu ochrony przed osłabiającym strukturę siatki piłkarskiej promieniowaniem słonecznym, posiadają one stabilizację UV, która zapewnia ochronę w naszych warunkach klimatycznych do 5 lat. Do zastosowania na zewnątrz polecamy Państwu siatki piłkarskie wykonane z polietylenu lub polipropylenu o oczkach w zakresie od 80-120mm i grubości splotu od 3-5mm. Wewnątrz hal sportowych zdecydowanie bardziej popularne są siatki do piłki nożnej z polipropylenu, które świetnie komponują się z nowoczesnymi obiektami. Do zabezpieczenia okien, ścian, sufitów, trybun i innego wyposażenia polecamy Państwu piłkochwyty bezwęzłowe o oczka 45mm i grubościach splotu od 3-5mm.

Siatka do piłki nożnej polipropylenowa Siatka do piłki nożnej polietylenowa

siatka polipropylenowa siatka polietylenowa

Siatka piłkarska do bramek 


Linarem jako producent siatek sportowych oferuje także siatki pilkarskie do bramek na wszystkie standardowe wymiary na boiska ligowe, boiska młodzieżowe i do piłki nożnej halowej. Piłkołapy na bramki wykonane są z polipropylenu o podwyższonej wytrzymałości oraz spełniają normy dotyczące wymiarów.
 
Zobacz wszystkie siatki piłkarskie na bramki z naszej oferty!Zobacz nasze siatki do piłki nożnej na YouTube!

siatki youtube

Siatka do piłki nożnej polietylenowa


ogrodzenie boisk siatka polietylenowa
siatki węzłowe

Siatka do pilki nożnej polipropylenowa


siatka polipropylenowa na ogrodzenia boisk

ogrodzenie boisk

Siatka pilkarska na bramki 


siatka do bramki

siatka piłkarska do bramki