PRODUCENT SIATEK SPORTOWYCH


siatka sportowa polipropylenKilka lat temu poszerzyliśmy nasz asortyment o siatki sportowe, w tym tzw. piłkochwyty. Nasze wieloletnie doświadczenie na rynku siatek zaowocowało współpracą z wieloma klubami sportowymi, zarządcami obiektów sportowych, szkołami oraz licznymi klientami indywidualnymi. Realizujemy zamówienia na wysokiej jakości siatki ochronne dla obiektów sportowych do wielu rożnych dyscyplin sportowych.

Oferujemy siatki sportowe na piłkochwyty, na boiska sportowe, piłkołapy na obiekty wielofunkcyjne, siatki na bramki, siatki do siatkówki,siatki do tenisa ziemnego ora innych dyscyplin sportowych. 

Siatka sportowa zwiększa bezpieczeństwo podczas treningów i zawodów sportowych. Siatki sportowe chronią także elementy wyposażenia obiektów np. okna, ściany, sufity przed uszkodzeniami sprzętem sportowym.

Siatki sportowe wykonujemy na dowolne wymiary oraz obszywamy po obowodzie 5mm sznurkiem. Majac na uwadzę indywidualne preferencje naszych klientów oferujemy dodatkowe usługi wykończenia siatki: obszycie "overlock" lub taśmą wzmacniającą, wszycie ołowianego obciązenia i inne.

Przykładowe obiekty, na których doskonale sprawdzą się siatki sportowe:

siatki sportowe

Siatki sportowe produkujemy z tworzyw sztucznych polipropylenu PP oraz polietylenu PE. Oba wykorzystywane przez nas rodzaje materiałów od kilkunastu lat świetnie sprawdzają się jako siatka sportowa skutecznie zabezpieczając obiekty sportowe i służąc przez wiele lat. Zaletą siatek sportowych jest niemal dowolna możliwość konfiguracji, co pozwala na dobranie odpowiedniej siatki  dopasowanej do indywidulanych potrzeb. Siatka sportowa cechuje się lekkością co znacznie ułatwia jej montaż w stosunku do ciężkich ogrodzeń z siatek metalowych.
 

siatka sportowa polietylen PE

siatka sportowa polipropylen PP

węzłowe siatki sportowe bezwęzłowe siatki sportowe
Wielkość oczek od 25mm do 120mm Wielkość oczek od 45mm do 120mm
Grubość sznurka od 1,2mm do 5mm Grubość sznurka od 2mm do 5mm

Linarem to producent siatek ochronnych do zastosowania w sporcie korzystający wyłącznie z materiałów wysokiej jakości.Siatki sportowe naszej produckji są odporne na promieniowanie słoneczne UV, czynniki atmosferyczne takie jak opady deszczu, śniegu, zmienne temperatury. Siatka  sportowa  bardzo dobrze amortyzuje uderzenia piłką, przez co nie ulegają deformacjom ani zniekształceniom i zachowują swój kształt przez cały okres użytkowania.

Sprawdź naszą ofertę akscesoriów do montażu i naciągu siatek sportowych. 

SIATKA SPORTOWA NA BRAMKI


siatki na bramki

SIATKI SPORTOWE NA PIŁKOCHWYTY


siatka sportowa na piłkołap
siatki sportowe

SIATKA SPORTOWA NA KORT TENISOWY


siatki na kort do tenisa
siatki do tenisa

SIATKA SPORTOWA DO SIATKÓWKI


siatki do siatkówki


SIATKI SPORTOWE NA HALE SPORTOWE


siatka sportowa