PRODUCENT SIATEK ZABEZPIECZAJĄCYCH


Producent siatek zabezpieczających


Od kilkunastu lat produkujemy i dostarczamy nasze siatki zabezpieczające naszym klientom na terenie całego kraju. Lata doświadczeń w produkcji i montażu siatek ochronnych pozwalają nam stworzyć kompleksową ofertę w niemal w każdej dziedzinie od zabezpieczenia okien przed piłkami w hali sportowej po ochronę przed ptakami lub drapieżnikami. Nasza siatka zabezpieczająca produkowana jest wyłącznie z najwyższej jakości materiałów przez co mają Panstwo pewność, że nasze siatki zapewnią długoletnią i skuteczną ochornę. Siatki zabezpieczające przygotowywujemy w miaręmożliwości na dowlne wymiary według życzeń i zaleceń klienta. 


Siatki zabezpieczające na obiekty sportowe

siatka zabezpieczająca sportowa
Oferujemy Państwu najwyższej jakości siatki zabezpieczające na obiekty sportowe takie jak boiska piłkarskie, boiska wielofunkcyjne, orliki oraz hale sportowe. Linarem to producent siatkek sporotwych wykonanych z materiałów zapewniających wytrzymałość na najwyższym poziomie polietylenu oraz polipropylenu. Siatka zabezpieczająca obiekty sportowe czyli tzw piłkochwyt jest to nieodłączny element wyposażenia każdego obiektu sportowego. Piłkochwyty mają szerokie zastosowanie: od ochrony okien i ścian w hali sportowej po piłkochwyty za bramkami piłkarskimi i siatki grodzące na kortach tenisowych. Siatka zabezpieczająca sportowa jest odporna na promieniowanie UV, dzięki zastosowaniu dodatkowej ochrony poprzez poddanie jej procesowi stabilizacji UV. Oferowane przez Linarem piłkochwyty są odporne na zewnętrzne warunki atmosferyczne, co pozwala na ich całoroczne stosowanie. W naszej ofercie znajdą Państwo różnoklolorowe siatki sportowe o oczkach od 45-120mm i grubości od 2,5-5mm.

Siatki zabezpieczające na woliery

siatki zabezpieczająca na woliery
Oferujemy Państwu odporne na warunki zewnętrzne i przeznaczone do całorocznego stosowania siatki zabezpieczające na woliery. Siatki wolierowe to coraz bardziej popularny sposób na zabezpieczenie wybiegu dla ptaków i innych zwierząt hodowlanych. Siatka położona na górę woliery zabezpiecza przed jastrzębiami i innymi drapieżnymi ptakami. Jesteśmy doświadczonym i renomowanym producentem siatek wykonanych z bardzo wytrzymałego tworzywa sztucznego jakim jest polietylen. Wiemy jak dużym zagrożeniem dla trwałości tworzyw sztucznych jest ekspozycja na światło słoneczne, dlatego nasza siatka zabezpieczająca woliery posiada stabilizację UV gwarantującą przynajmniej 5 letnią ochronę. Siatka na owliery produkowana jest w różnych rozmiarach oczek od 20-100mm ze sznurka o grubości 1,2mm. Wykonujemy siatki wolierowe na dowolne długości z wielu oferowanych szerokości rolek. 

Siatki zabezpieczające do rolnictwa

siatka zabezpieczająca
Produkujemy wysokiej jakości siatki ochronne stosowane w rolnictwie i sadownictwie. Doskonale znany jest nam występujący co sezon problem z natarczywymi ptakami objadającymi i niszczącymi uprawy, plantacje oraz całe sady owocowe. Lata doświadczeń pozwalają nam zaoferować Państwu siatki zabezpieczające, które gwarantują skuteczną ochronę przed ptakami na wiele sezonów. Produkujemy siatki przeciw ptakom z bardzo trwałych i odpornych na uszkodzenia żyłek polietylenowych o różnych grubościach. Siatka zabezpieczająca sady i plantacje jest stosunkowo lekka (12-21g /m2) aby ułatwić jej montaż zarówno na pojedynczym krzewie, drzewie czy też całym sadzie. Produkowane przez nas siatki na ptaki zbudowane są z plecionych ze sobą żyłek, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe mechanicznie niż siatki jednożyłkowe.


Siatka zabezepieczająca przeciw ptakom

siatka zabezpieczająca na balkony
W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości siatek zabezpieczających na balkon, okna, elewacje, dachy i hale magazynowe. Jesteśmy producentem siatek z polietylenu o podwyższonej gęstości PE HD. Materiał polietylnowy jest przystosowany do długoletniego stosowania na zewnątrz. Jako producent siatek ochronnych staramy się, aby nasze produkty oferowały odpowiedni poziom wytrzymałości. Siatki zabezpieczające wykonujemy na dowolne wymiary. Dostepne kolory to w kolor czarny lub piaskowy.

Sprawdź naszą ofertę siatki zabezpieczające na ptaki!Siatki zabezpieczjące do transportu

siatka zabezpieczająca na ptaki
Jako doświadczony producent siatek oferujemy Państwu siatki transportowe o bardzo dużej wytrzymałości mechanicznej. Siatki zabezpieczające produkowane przez nas podlegają procesowi stabilizacji UV co wydłuża ich użytkowanie. Wykonujemy siatki transportowe o oczkach od 45-120mm oraz gęste, dziane siatki plandekowe o gramaturze 150g/m2. Zapewniając kompleksowość naszych usług oferujemy Państwu dodatkowe usługi wykończenia naszych siatek poprzez obszycie taśmą wzmacniającą, okucia stalowymi oczkami, przeplecenie linki gumowej - eskapndora.

Siatka zabezpieczająca na piłkołap


siatka zabezpieczająca siatka zabezpieczająca na ogrodzenieSiatka zabezpieczająca na woliery


siatka zabezpieczająca do woliery siatka ochronna wolierowaSiatka zabezpieczająca na szpaki


siatka zabezpieczająca przed szpakami siatka zabezpieczająca na plantacjęSiatka zabezpieczająca przeciw ptakom


siatka zabezpieczająca balkony siatka zabezpieczająca na balkonSiatka zabezpieczająca na kontenery


siatka zabezpieczająca na kontener siatka zabezpieczająca do transportu