PRODUCENT SIATEK OCHRONNYCH

Realizujemy zamówienia hurtowe i detaliczne.
 


Producent siatek ochronnych


Firma Linarem to znany i ceniony producent siatek ochronnych wykonywanych z polietyelnu PE HD oraz polipropylenu PP. Od kilkunastu lat produkujemy siatki zabezpieczające, które znajdują zastosowanie między innymi jako: siatki na piłkochwyt, siatki na woliery, siatki na szpaki, siatki przeciw gołębiom, siatki zabezpieczające do przemysłu oraz siatki transportowe. Linarem jako producent siatki proponuje swoim Klientom szeroką gamę produktów najwyższej jakości w najniższych cenach.


Producent siatki na piłkochwyty

producent piłkochwytów
Linarem jako producent siatki na piłkochwyty wykonywanych z najwyższej jakości materiałów gwarantuje solidność, najwyższą jakość i trwałość swoich produktów. Piłkochwyty są ważnym elementem każdego obiektu sportowego gdzie ich główną funckją jest wyłapywanie sprzętu sportowego. Piłkochwyty doskonale sprawdzają się jako ogrodzenia obiektów sportowych. Siatki na piłkołapy stosowane wewnątrz hal sportowych zabezpieczają okna, ściany i inne wyposażenie przed jego uszkodzeniem. Jako producent siatki oferujemy Państwu także siatki sportowe do uprawiania większości dyscyplin sportowych oraz siatki na bramki do piłki nożnej, piłki ręcznej oraz hokeja.
Sprawdź naszą ofertę siatek na piłkochwyty!

Producent siatki na woliery

siatki wolierowe producent
Linarem to producent siatek na woliery wykonanych z węzłowego polietylenu o podwyższonej gęstości. Siatki na woliery służą do zabezpieczania wybiegów dla zwierząt hodowlanych przed drapieżnikami takimi jak jastrzębie, lisy oraz kuny. Nasza oferta zawiera siatki na woliery o rozmiarach oczek od 20-100mm i grubości splotu 1,2mm. Siatki wolierowe mogą znaleźć także zastosowanie przy hodowli ryb na przykład do zabezpieczenia stawu hodowlanego. Nasze produkty przystosowane są do użytku całorcznego i są odporne na zmienne warunki atmosferyczne. Jako producent siatki na woliery dbamy o ich wysoką jakość i trwałość, dlatego nasze siatki posiadają stabilizację UV zapewniającą minimum 5 letnią ochronę przed promieniowaniem UV.
Sprawdź naszą ofertę siatek na woliery!

Producent siatki przeciw szpakom

siatki na ptaki
Firma Linarem to producent siatki na szpaki wykonanej z dzianych, polietylenowych żyłek odpornych na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Siatki na szpaki to skuteczna metoda ochrony upraw, plantacji, sadów lub też pojedynczych drzew, krzewów przed szpakami i innymi drobnymi ptakami. Siatki przeciw szpakom wykonujemy w różnych rozmiarach oczek w zakresie od 15-27mm. Jako producent siatki na szpaki co roku zabezpieczamy hektary plantacji, sadów a także pojedyncze, drzewa i krzewy przed natrętnym ptactwem. Produkowane przez nas siatki przeciw szpakom gwarantują długoletnią ochronę i wysoką jakość wykonania.
Sprawdź naszą ofertę siatek na szpaki!


Producent siatki przeciw ptakom

siatki przeciw ptakom
Od kilkunastu lat Linarem to ceniony producent siatki ochronnej do zabezpieczania balkonów, elewacji, hal magazynowych i innych przestrzeni narażonych na natarczywą obecność ptactwa. Siatki na ptaki wykonane są z polietylenu o podwyższonej gęstości. Jako producent siatki na ptaki wytwarzamy je w różnych rozmiarach oczek w zakresie od 19-50mm o grubości splotu 1mm. Sieci ochronne przeciw ptakom wykonujemy na dowolne wymiary, umożliwiając na życzenie Klienta możliwość ich obszycia.
Sprawdź naszą ofertę siatek przeciw ptakom!
Producent siatek zabezpieczających do przemysłu

siatki ochronne na regały
W swojej ofercie posiadamy sieci ochronne do przemysłu i budownictwa:
■ polietylenowe siatki ochronne na wysypiska o oczkach od 25-100mm
■ dziane siatki na rusztowania o gramaturach od 37-150g/m2
■ atestowane siatki bezpieczeństwa bhp typu S, T, V, U
■ siatki polipropylenowe do zabezpieczenia regałów i magazynów
■ siatki do transportu pionowego
Sprawdź naszą ofertę siatek ochronych!Producent siatki na kontenery

siatki na ptaki
Linarem to producent wysokiej jakości siatki na kontenery i plandek do transportu. Produkujemy siatki zabezpieczające ładunki o oczkach od 45-120mm, a także dziane siatki o gęstej strukturze 150g/m2. Siatki transportowe wykonujemy na dowolne wymiary. Jako producent siatki na kontenery nasze siatki wykańczamy obszyciem sznurkiem 5mm, wzmacniającą taśmą krawędziową, okuwamy stalowymi oczkami oraz wplatamy linę gumową (ekspandor).
Sprawdź naszą ofertę siatek na kontenery!
Gwarantujemy najniższe ceny w Polsce oraz najwyższą jakość naszych produktów.Pomoc w wyborze odpowiedniego produktu

Jako wieloletni i doświadczony producent oferujemy pomoc w doborze odpowiedniej siatki ochronnej dopasowanej do potrzeb i wymagań Klientów. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub przez formularz kontaktowy. Nasi pracownicy służą profejsonalną poradą oraz doradztwem w zakresie zastosowania produkowanych i dostępnych u nas siatek.


Realizacja niestandardowych zamówień

Linarem jako producent siatek wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów oferuje możliwość wykonania siatek o niestandardowych kształtach oraz wymiarach i innej specyfikacji dopasowanej do potrzeb Klienta. W przypadku zainteresowania usługą wykonania niestandardowych siatek ochronnych zachęcamy do kontaktu z nami.


Dostawa na terenie kraju

Zamówione produkty w Linarem dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej DPD do Państwa domów lub wyznaczonych miejsc na terenie całego kraju. Udostępniamy możliwość wysyłki za pobraniem (płatnej przy odbiorze) oraz płatną z góry przelewem. Wszystkie przesyłki wysyłane za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD są ubezpieczone od uszkodzeń powstałych w transporcie aż do momentu ich doręczenia Klientowi. Przesyłki kurierske dostarczane są w ciągu jednego dnia roboczego. Oferujemy państwu także wysyłkę za pośrednictwem Poczty Polskiej oraz paczkomatów InPost.


Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży siatek ochronnych

Linarem jako producent siatek od wielu lat z powodzeniem współpracuje z klientami indywidualnymi, firmami handlowymi, firmami usługowymi, jednostkami publicznymi oraz zarządcami wszelkiego typu nieruchomości. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na lepsze dopasowanie naszej oferty do oczekiwań Klientów. Niezwykle ważne dla nas są opinie i wskazówki naszych Klientów, które pozwalają udoskonalać nasze produkty oraz jakość ich wykonania.