PRODUCENT SIATEK OCHRONNYCH


siatka ochronna na piłkochwyty

Siatka ochronna na piłkochwyty


Siatki ochronne na piłkochwyty wykonujemy z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają odpowiednią solidność, jakość i trwałość. Siatka ochronna na piłkochwyty jest ważnym elementem każdego obiektu sportowego gdzie wyłapują sprzęt sportowy. Piłkochwyt doskonale sprawdza się jako ogrodzenia obiektów sportowych zewnętrznych. Siatki ochronne stosowane wewnątrz hal sportowych zabezpieczają okna, ściany i inne wyposażenie przed jego uszkodzeniem. W naszej ofercie znajdziecie Państwo także siatki wykorzystywane podczas uprawiania wielu innych dyscyplin sportowych oraz siatki na bramki do piłki nożnej, piłki ręcznej oraz hokeja.

Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych na piłkochwyty!

siatka ochronna na woliery

Siatka ochronna na woliery


Siatki ochronne na woliery służa do zabezpieczania wybiegów dla zwierząt hodowlanych przed drapieżnikami takimi jak jastrzębie, lisy oraz kuny. Oferujemy siatki na woliery wykonane z polietylenu o przekroju oczek od 20-100mm. Siatka ochronna może znaleźć także zastosowanie przy hodowli ryb do zabezpieczenia stawu hodowlanego. Siatka wolierowa przystosowana jest do użytku całorocznego oraz stabilizację UV na warunki atmosferyczne.

Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych na woliery!


siatki ochronne na krzewy

Siatka ochronna do rolnictwa


Firma Linarem oferuje siatki na szpaki wykonane z polietylenu odpornego na promieniowanie UV i warunki zewnętrzne. Siatka ochronna na szpaki to skuteczna metoda ochrony upraw, plantacji, sadów lub też pojedynczych drzew, krzewów przed szpakami i innymi drobnymi ptakami. Siatki przeciw szpakom wykonujemy w różnych rozmiarach oczek w zakresie od 15-27mm. Siatki ochronne produkowane są z dzianych mocnych żyłek polietylenowych zapewniających długoletnią trwałość i wysoką jakość.

Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych na szpaki!


siatki ochronne

Siatka ochronna przeciw ptakom


W swojej ofercie posiadamy siatki ochronne do zabezpieczania balkonów, elewacji, hal magazynowych i innych przestrzeni narażonych na natarczywą obecność ptactwa. Siatka ochronna na ptaki wykonana jest z polietylenu o podwyższonej gęstości oraz dostępna jest w różnych rozmiarach oczek w zakresie od 19-50mm. Siatka ochronna przeciw ptakom docinana jest na dowolne wymiary.

Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych przeciw ptakom!siatki ochronne na regały

Siatka ochronna do przemysłu


W swojej ofercie posiadamy siatki ochronne do przemysłu i budownictwa:
■polietylenowe siatki ochronne na wysypiska o oczkach od 25-100mm
■dziane siatki ochronne na rusztowania o gramaturach od 37-150g/m2
atestowane siatka bezpieczeństwa bhp typu S, T, V, U
siatki ochronne polipropylenowe do zabezpieczenia regałów i magazynów
siatki ochronne do transportu pionowego
Sprawdź naszą ofertę siatek ochronnych!


siatka ochronna na kontener

Siatka ochronna na kontenery


Oferujemy wysokiej jakości siatki zabezpieczające kontenery i plandeki do transportu. Produkujemy siatki na kontenery o oczkach od 48-120mm, a także dziane siatki o gęstej strukturze 150g/m2. Siatki transportowe wykonujemy na dowolne wymiary. Siatka ochronna na kontenery wykańczana jest obszyciem sznurkiem 5mm, wzmacniającą taśmą krawędziową, okuwamy stalowymi oczkami oraz przeplatamy linę gumową (ekspandor).

Sprawdź naszą ofertę siatek na kontenery!
Siatka ochronna na piłkołap


siatka ochronna siatka ochronna na hale sportoweSiatka ochronna na woliery


siatka ochronna wolierowa siatka ochronna do wolierySiatka ochronna na szpaki


siatka ochronna na czereśnie siatka ochronna na plantacjeSiatka ochronna przeciw ptakom


siatka ochronna na balkony siatka ochronna na magazynySiatka ochronna do przemysłu


siatka ochronna siatka ochronna na rusztowaniaSiatka ochronna na kontenery


siatka ochronna na kontener siatka ochronna na kontenery