PRODUCENT SIATKI NA ORLIKsiatka na orlik Od 2012 roku podczas powstania projektu "Orlik 2012, Moje Boisko" jesteśmy producentem siatki na orlik. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji siatek sportowych nawiązaliśmy współpracę z licznymi szkołami, klubami piłkarskimi oraz klientami indywidualnymi.

Siatka na orlik to nic innego jak pilkochwyt zamontowane na konstrukcji zbudowanej z metalowych słupów. siatki na orlik wyłapują sprzęt sportowy np. piłki wypadające poza boisko, co zwiększa płynność rozgrywek oraz podnosi ich bezpieczeństwo. Odpowiednio dobrana do potrzeb klienta siatka na orlik zabezpiecza obiekt sportowy oraz całe jego wyposażenie. Nasze piłkochwyty świetnie komponują się z nowoczesnym boiskami sportowymi, uatrakcyjniają ich wygląd, stając się swego rodzaju wizytówką.

W temacie siatki wyłapującej piłki jesteśmy obecni na rynku polskim od początku "booom-u" na budowę boisk wielofukcyjnych. Zebrane doświadczenie pozwala nam sprostać wymaganiom klientów dotyczących profesjonalnego zabezpieczenia orilka przed wypadaniem piłek. W tym celu przygotowalismy ofertę na wysokiej jakości piłkochwyty oraz pomagamy dobrać odpowiednie siatki na orlik, dopasowane do oczekiwań Klienta.

Siatki na orlik przystosowane są do całorocznego stosowania: są odporne na warunki atmosferyczne takie jak opady deszczu, śniegu, wahania temepratur. Dodatkowo nasze siatki są zabezpieczone przed promieniowaniem UV co znacznie wydłuża ich wytrzymałość. Siatki na orlik produkujemy z polipropylenu i węzłowego polietylenu. Oba rodzaje materiałów świetnie sprawdzają się jako ogrodzenie orlika  lub piłkołapy umieszczone za bramkami. Siatka na orlik cechuje się dużą elastycznością, która zwiększa jej wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i nieustanny kontakt ze sprzętem sportowym. 

W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości siatki na orlik polietylenowe oraz  polipropylenowe. Siatka na orlik oferowana jest w rozmiarach oczek od 45-120mm oraz grubości sznurka od 2,5-5mm oraz docinana na dowolny wymiar. Siatki na orlik obszywane są po obwodzie grubym sznurkiem o grubości ok 5mm. Dodatkowo wykonujemy na zamówienie obszycie siatek na orlik taśmą wzmacniającą oraz wszywamy ołowiane obciążenie. 

Zobacz wszystkie oferowane przez nas siatki sportowe!

Sprawdź dostępne u nas akcesoria do montażu siatek!

Zobacz naszą siatkę na orlik na YouTube!


siatk na orlik youtube

Siatka na orlik polietylenowa 


siatka ochronna
piłkołap ochronny


Siatka na orlik poliporpylenowa


siatka na piłkochwyt

siatka sportowa


Producent siatki na orlik


siatka na ogrodzenie orlika