PRODUCENT SIATKI NA GOŁĘBIE
Siatka na gołębie

grafika siatka na gołębie
Linarem specjalizuje się w produkcji siatek ochronnych przeciw gołębiom i innym ptakom na balkony, elewacje, dziedzińce, okna i inne elementy architektoniczne. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w temacie zabezpieczenia powierzchni przed ptakami, a w szczególności miastowymi gołębiami. Naszym sztandarowym produktem jest polietylenowa siatka na gołębie w kolorze piaskowym o rozmiarach oczek od 50x50mm, która skutecznie zabezpiecza przed znaczącą większością ptaków. W przypadku mniejszych ptaków lub problemu z innymi zwierzętami polecamy również odmiany tej siatki o mniejszym rozmiarze oczek: 28x28mm oraz 19x19mm.


Produkcja na dowolny wymiar


Siatka na gołębie produkowana jest z polietylenu o zwiększonej gęstości, o grubości sznurka 1,2mm. Oferowane przez nas siatki przeciw gołębiom są odporne na wszelkie czynniki zewnętrzne (deszcz, śnieg, grad, wahania temperatur) w tym także na promieniowanie UV. Wysokiej jakości materiał użyty w produkcji siatek polietylenowych zapewnia ich wytrzymałość mechaniczną na szarpanie, zrywanie, rozciąganie. Siatki na gołębie są wodoodporne dzięki czemu na długi czas zachowują swój kształt, kolor i wagę. Siatka na gołębie wykonywana jest na dowolne wymiary. Oferujemy także możliwość obszycia siatek wzmacniającą linią krawędziową po obwodzie (usługa dodatkowo płatna 1,50zł/m).

Siatka przeciw gołębiom 50x50mm Siatka przeciw gołębiom 28x28mm Siatka przeciw gołębiom 19x19mm

siatka na gołębie 50 mm siatka przeciw gołębiom 28 mm siatki na gołębie 19 mmMontaż siatki na gołębie


Oferujemy wszelkie akcesoria umożliwiające montaż siatek ochronnych. W skład typowego zestawu montażowego wchodzą: linka stalowa 2mm, kotwy główne (100mm lub 160mm do elewacji ocieplonej), haczyki pośrednie, śruba rzymska, cybanty-zaciski do linki stalowej, opaski zaciskowe (trytki).
Zobacz akcesoria do montażu siatki na gołębie!

Samodzielny montaż siatki na gołębie

W celu ułatwienia Państwu prób samodzielnego montażu przygotowaliśmy dla Państwa przykładowy sposób montażu siatki na balkonie, opisany krok po kroku. Jeśli nie dysponują Państwo odpowiednim doświadczeniem i sprzętem gwarantującym bezpieczeństwo w trakcie prac na wysokości warto powierzyć montaż profesjonalistom.
Graficzna instrukcja montażu siatki na balkon.

Profesjonalny montaż siatki na gołębie

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej kompleksowej usługi montażu siatki na gołębie.
Mamy wieloletnie doświadczenie - sprawdź nasze realizacje.

montaż siatki przeciw gołębiom


Siatka przeciw gołębiom na balkon


siatka przeciw gołębiom


Siatka przeciw gołębiom na elewacje


siatka na gołębie elewacje

Siatka na gołębie na dziedziniec


siatka na gołębie elewacje

Siatka na gołębie na dach


siatka na gołębie elewacje

Instrukcja montażu siatki na gołębie


siatka na gołębie montaż