Siatka na krety


siatka na kretyPojawienie się w ogrodzie kretów drążących podziemne kanały jest bardzo uciążliwe w zwalczaniu. Nieustannie pojawiające się kretowiska i padające rośliny z powodu przegryzionych korzeni potrafią uprzykrzyć życie każdego ogrodnika. Istnieje wiele sposób walki z uciążliwymi kretami począwszy od tradycyjnych, domowych po odstraszacze dźwiękowe. Jednak wymienione metody nie zawsze okazują się w pełni skuteczne i z czasem uporczywe ssaki potrafią się do nich przyzwyczaić. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, których ogródki i trawniki uporczywie atakowane są przez krety oferujemy mocne siatki przeciw kretom. Zaletą siatki na krety jest to, że są one nie widoczne, nie szpecą wyglądu ogródka w przeciwieństwie do innych odstraszaczy.

Siatka na krety wykonywana jest z tworzywa sztucznego PCV lub polietylenu, które nie ulegają procesowi biodegradacji. Dzięki temu wykorzystane w produkcji materiały zapewniają wysoką trwałość siatki na krety. Oferowane przez Linarem siatki są odporne na zmieniające się warunki atmosferyczne. Siatki na krety docinamy dowolne długości z określonych szerokości rolek.

Siatka na krety powinna być stosowana przed zasianiem trawy. Proponujemy siatki przeciw kretom przysypać około 10cm warstwą ziemi i następnie obsiać ją trawą. Siatki ochronne uniemożliwiają kretom dostęp na powierzchnię na obszarze zabezpieczonym przez siatkę. Co w rezultacie oznacza koniec walki z rozkopanym trawnikiem!

Siatki przeciw kretom o oczku 12x12mm wykonujemy na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatka przeciw kretom


Siatka przeciw kretom o gramaturze 37g/m2 wykonujemy na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatka na krety


Siatka na krety o gramaturze 55g/m2 wykonujemy na dowolne długości z określonych szerokości rolek:

siatka na krety


Siatka na krety 37g/m2


siatka przeciw kretom

Siatka na krety 55g/m2


siatka przeciw kretom


Siatka na krety 12x12mm


siatka na krety