Woliery, siatki wolierowe

(woliera, ochrona ptaków, hodowla gołębi, hodowla ptaków, hodowla bażantów, klatki na ptaki, siatki, ptaki, hodowla gołębie, hodowla gołębi, gołąb hodowlany, gołębie hodowlane, gołębiarstwo, gołębie pocztowe, budowa woliery, hodowla gołębi ozdobnych)

 

budowa woliery

 

   Sieci na woliery wykonane są z polietylenu o wysokiej gęstości, odpornego na wodę, o dużej wytrzymałości  mechanicznej. Sieci są zabezpieczone w 100 % przed niszczącym działaniem światła słonecznego (320 KLY wg procesu firmy Ceiba-Ceigy). Linka z której wykonana jest sieć składa się z 3 splotów, a każdy z nich skręcany jest z 5-ciu żyłek co daje razem 15 żyłek (3 x 5 x 380 d). Grubość  splotu  1,2 mm.

Węzły są stabilizowane na gorąco.
Rozcinanie sieci nie powoduje ich rozplatania.

Firma Linarem w swojej ofercie posiada polietylenowe siatki wolierowe o pięciu rozmiarach oczek / cena detaliczna:

  • 20 x 20 mm / 6,8 zł
  • 25 x 25 mm / 5,7 zł
  • 30 x 30 mm / 4,7 zł
  • 40 x 40 mm / 3,5 zł
  • 60 x 60 mm / 2,9 zł
  • 100 x 100 mm / 1,9 zł

 


Prowadzimy sprzedaż elementów do samodzielnego montażu. Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości. Produkty wysyłamy lub dowozimy do dowolnych miejsc na terenie Polski jak i eksportujemy poza granice.
Posiadamy doskonałe referencje z całego kraju, poświadczające wysoką jakość oferowanych przez nas usług.
Strona www.sklep.linarem.pl. jest własnością Firmy LINAREM. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy na stronie: www.linarem.pl.

© Linarem - odstraszanie ptaków, systemy sieci. Wszelkie Prawa Zastrzeżone. All Rights Reserved.